Najpopularniejsze gadżety reklamowe

 

Marketing za pośrednictwem gadżetów jest bardzo popularną formą wśród handlowców. Na pewno każdy ma w domu przynajmniej jeden element będący jakąś reklamówką firmy, choćby nawet to był długopis. Takie gadżety szczególnie lubią dostawać mężczyźni, którzy widzą w ich przypadku funkcjonalne zastosowania.

Smycze reklamowe z nadrukiem najpopularniejszym gadżetem

smycz reklamowa z nadrukiemPośród tysięcy pomysłów na gadżety reklamowe najczęściej występującym z nich, jeśli nawet nie najczęstszym są smycze z wydrukowanym na nich logo firmy. Taka smycz reklamowa z nadrukiem jest bardzo tanim i dość dobrze odbieranym gadżetem. Wielu z nas nosi klucze właśnie na smyczy, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby była to smycz z nadrukiem jakiejś konkretnej firmy. Z marketingowego punktu widzenia mamy w tym momencie kogoś, kto będzie chodzącą żywą reklamą firmy. W końcu smycz jest dobrze widoczna, a stosując odpowiednie ubarwienie może być nawet najbardziej widocznym elementem na naszym ubraniu. Specjaliści od marketingu doskonale o tym wiedzą i dlatego stosują jaskrawe barwy smyczy. Hitem okazują się smycze odblaskowe, które mają za zadanie sprawiać, że ich właściciel będzie lepiej widoczny na drodze. Większość smyczy służy do powieszenia na nich pakietu z kluczami, jednak część jest przeznaczona na inne zadania, na przykład otwieracze do piwa, co cieszy najbardziej panów. Widziałem też kiedyś na smyczach wisiorki z logo firmy lub medale, ale są to rzadko spotykane przedmioty, wręcz nawet wyjątkowe.

Smycze rozdają handlowcy swoim klientom, ewentualnie można je otrzymać także na targach. Nie jest to produkt handlowy, dlatego takiej smyczy nie można kupić, ale jeśli o takową poprosimy w firmie, która się na nich reklamuję ,to myślę, że nie będzie problemu, aby taką otrzymać.