Najlepszy salon kosmetyczny

 

Powiada się, że wszystkie kobiety są piękne. Niestety, gdy patrzę czasami w lustro, to mam odmienne wrażenie. Nie miałam czasu poświęcać się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym, nie robiłam codziennie maseczek, nie używałam kremu. Nie dbałam o odpowiednie nawilżenie mojej cery. To był błąd, który teraz staram się naprawiać.

Regeneracja w salonie

salon kosmetyczny łódź bałutyW końcu postanowiłam się otrząsnąć, bo jak dalej tak będzie, to w wieku 40 lat będę wyglądała jak moja własna babcia.Tylko jakiś dobry salon kosmetyczny Łódź Bałuty mógł mi w tej chwili pomóc. Sama nie wiedziałam nawet, jaki mam dokładnie typ cery. Postanowiłam więc zapisać się do jednej kosmetyczki, która będzie mnie prowadziła przez całą moją regenerację i metamorfozę. Zależało mi na tym, bo poznałaby już moją cerę, i wiedziała, co dla niej jest najbardziej potrzebne. Od razu wybrałam się do salonu i poprosiłam o pomoc w mojej odmianie. Pani od razu mnie uspokoiła, mówiąc, że nie jest aż tak źle ze stanem mojej cery. Po prostu jest trochę szara, i wygląda na zmęczoną. Zaczęłyśmy od kilku zabiegów. Pierwszym z nich było gruntowne oczyszczenie. Nie wiedziałam nawet, że to tak boli, ale dla piękna wytrzymałam to wyciskanie. Później było już o wiele przyjemniej. Miałam peeling kawitacyjny, i różne inne delikatne urządzenia przykładane do twarzy. Pani sprawdzała mi dzięki nim poziom nawilżenia, a nawet miała takie specjalne elektryczne szczoteczki do oczyszczania twarzy. Były to tak zwane brushery.

Przeszłam kilka sesji, na początek usuwanie zanieczyszczeń, potem mikrodermabrazja i przeróżne peelingi. Bardzo miły był taki enzymatyczny, który usuwał wszelkie zanieczyszczenia praktycznie bez żadnego odczuwania. Później miałam kilka zabiegów dotleniających i nawilżających. Moja skóra od razu dostała energetycznego kopniaka, i jest w znacznie lepszym stanie.