Najlepsze jakościowo tornistry

Dopasowanie odpowiedniego plecaka jest niezwykle ważne zarówno dla wygody naszego dziecka, ale przede wszystkim i zdrowia. Źle dobrany plecak może narobić wiele szkód w postaci nie tylko wad postawy, ale też bólów kręgosłupa, mrowienia rąk, czy wręcz zmniejszonej pojemności płuc. Jak zatem dobrać odpowiedni plecak dla naszej pociechy?

Tornistry firmy Herlitz

praktyczny tornister herlitzPrzede wszystkim na samym początku warto wspomnieć o tym, że dla najmłodszych uczniów najlepszym rozwiązaniem będzie zakup tornistra zamiast plecaka. Taki maluch nie jest jeszcze przyzwyczajony do noszenia czegoś na plecach, a plecaki choć posiadają często usztywniane plecki to nie są one jednak na tak sztywne, jak w przypadku tornistrów. Praktyczny tornister Herlitz jest idealnie wyprofilowany dla pleców naszego dziecka pozwalając mu tym samym zachować poprawną postawę ciała dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru. Szelki tornistrów firmy Herlitz posiadają oczywiście możliwość regulacji dla optymalnego dopasowania tornistra, ale także dzięki szerokim szelkom zapobiegają obtarciom o podrażnieniom u naszego dziecka. Co więcej, sam tornister jest bardzo leciutki, więc możemy mieć pewność, że nasze dziecko nie zostanie dodatkowo zbędnie obciążone. Te tornistry ponadto wyróżnia bardzo duży wybór pod względem wyglądu. Przeważają tutaj motywy najpopularniejszych bajek, co z pewnością ucieszy każdego malucha i pozwoli mu poczuć się również modnie. 

Oprócz samych tornistrów w ofercie znajdziemy również niezbędne gadżety do szkoły, jak na przykład pudełka śniadaniowe, worki na buty bądź na lekcje wychowania fizycznego, piórniki, a także wiele, wiele innych. Gadżety te znajdziemy w wielu wersjach kolorystycznych i motywach tych samych, które zostały zastosowane w przypadku tornistrów, co pozwala nam skompletować całość niezbędna dla każdego, młodego ucznia.