fotografia ślubna toruń

Najdziwniejsze sesje ślubne świata

Dzień ślubu jest absolutnie jednym z najważniejszych dni naszego życia. Chcemy aby ten dzień był wyjątkowy i dlatego decydujemy się na niesamowite sesje ślubne. Wiele par obecnie decyduje się na kosmiczną wariację na ten temat. Ich pomysły niektórzy nazwą absurdalnymi, a inni interesującymi. Wszystko jest rzeczą gustu, ale na pewno wybierając miejsce na swoją sesję ślubną, warto mieć szeroki ogląd na temat różnych pomysłów.

Jakie są najdziwniejsze pomysły na sesję ślubną?

fotografia ślubna toruńW Toruniu swoje usługi oferuje fotograf, który specjalizuje się wyłącznie w organizowaniu niesamowitych, oryginalnych sesji ślubnych. Jakie są jego propozycje dla ludzi pozytywnie zakręconych? Po pierwsze skok ze spadochronem. Nie wiem czy to twarzowe zdjęcie, ale na pewno przynosi młodej parze wiele emocji. A może nurkowanie w Morzu Czerwonym? Sesja zdjęciowa w stroju nurka, na tle rafy koralowej to również popularny pomysł. Fani górskich wędrówek często decydują się natomiast na wspięcie się na jakiś szczyt i zrobienie tam sesji w garniturze, sukni ślubnej i szpilkach. Pary sportowców często wybierają trening w takich eleganckich strojach. Zabawnie wygląda panna młoda w sukni ślubnej, grająca w koszykówkę czy skacząca o tyczce. Toruński fotograf spotkał się nawet z przypadkiem sesji pary clownów. Zdecydowali się oni na zdjęcia w klimacie cyrkowym, w oryginalnych strojach z czerwonymi nosami.

Nudna sesja ślubna robiona w studio fotograficznym to już przeżytek. Okazuje się, że do lamusa przechodzą również tradycyjne, pozowane na tle klasycznego, starego dworku, w parku czy w krętych, urokliwych uliczkach Torunia czy innych miast. Teraz im bardziej „odjechane” zdjęcie tym lepiej. Świeżo upieczeni małżonkowie poszukują coraz większej dawki adrenaliny. Z pewnością taka, oryginalna sesja zdjęciowa dostarczy im wiele niezapomnianych przeżyć.

Więcej informacji vfstudio.eu