Muszę znaleźć sklep z częściami do peugeota

To od Maćka dowiedziałem się, że jest klient na nasze świeżo co sprowadzone auto. Samochód nie był jeszcze gotowy do sprzedaży, ale mogliśmy za niego dostać o wiele więcej, dlatego od razu zabraliśmy się do działania w tym temacie.

W sklepie z częściami dostałem wszystko

części peugeotZatrudniam w komisie najlepszych mechaników, którzy przygotowują samochody do sprzedaży. Teraz potrzebne mi były części peugeot i musiałem pilnie znaleźć sklep w pobliżu, który ma takie dostępne. Wsiadłem do swojego samochodu i pojechałem do miasta. Odwiedziłem każdy sklep, który był po drodze, ale nigdzie nie było części peugeot, których potrzebowałem. Dopiero w ostatnim udało mi się wszystko kupić. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ klient chce jutro przyjechać po samochód. Nie dziwię się, bo to dobry rocznik i cena też jest atrakcyjna. Kupiłem przewody paliwowe, poduszkę powietrzną oraz nowe sprzęgło. Chłopaki na warsztacie na pewno szybko zamontują nowe części peugeot i autko będzie gotowe na sprzedaż. Jeszcze zanim pojawi się u nas klient to podjadę z nim na myjnię samochodową, bo jest bardzo brudny. Chłopaki tego dnia pracowali bardzo długo. Dopiero po dwudziestej Andrzej do mnie zadzwonił z informacją, że samochód jest już gotowy. Byłem zadowolony i zadzwoniłem od razu do klienta, żeby umówić się z nim na konkretną godzinę. Zdążę jeszcze swobodnie podjechać na myjnię samochodową. Jak facet kupi samochód to całe koszty związane z jego sprowadzeniem zwrócą się nam z nawiązką. Chłopaki w warsztacie odwalili kawał dobrej roboty.

Klient bez zastanowienia kupił ten samochód i jest bardzo zadowolony. Dałem mu nawet trzy miesiące gwarancji w razie coś nie będzie działało. Wiem, że samochód jest teraz w pełni sprawy i klient na pewno się u nas nie pojawi.