Możliwość płatności kartą

Mój tata jakiś czas temu zmienił pracę. Po prostu firma, w której pracował do tej pory ogłosiła bankructwo. Tata doszedł do wniosku, ze zawsze chciał być taksówkarzem i może być to teraz dobry moment na to żeby spełnić swoje marzenia.

Tata ma nowoczesny terminal w taksówce

funkcjonalne terminale płatniczeMa dobry samochód także jak najbardziej się do tego nadawał. Tata nie chciał pracować dla żadnej korporacji. Wiedziałam, że tak będzie mu trudniej znaleźć klientów jednak doszedł do wniosku, że spróbuje. Ja często jeżdżę taksówkami i wiedziałam co mi w nich przeszkadza. Dużo z nich bowiem nie ma możliwości płacenia kartą. Uważam, że jest to bardzo uciążliwe. Powiedziałam o tym tacie, że w ten sposób mógłby być w jakiś sposób konkurencyjny na rynku. Tym samym, że terminal nie kosztuje dużo miesięcznie. Tata stwierdził, że to dobry pomysł tylko, że mam mu w tym wszystkim pomóc bo on się na tym nie zna. Ja szybko dowiedziałam się jakie są dobre i funkcjonalne terminale płatnicze na rynku. I tata taki właśnie dostał. Terminal ten prezentował się wspaniale. I był także bardzo prosty w użyciu. Mój tata nie jest dobry jeśli chodzi o obsługę różnych urządzeń jednak terminal nie ma dla niego żadnych tajemnic bo jest po prostu bardzo intuicyjny. Wszystko jest dobrze opisane. Mógł tata przejść szkolenie z jego obsługi. Jednak po tym gdy przeczytaliśmy instrukcję wiedzieliśmy, że nie będzie to potrzebne. Tata na samochodzie ma naklejkę z informacją, że można płacić kartą u niego.

I muszę przyznać, że nie przypuszczałam nawet, że będzie miał tak wielu klientów. Tak naprawdę to z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. I z tego co mi mówi ma najwięcej klientów, którzy płacą właśnie kartą a nie gotówką. Także to, że ma terminal jest dla niego naprawdę dużym plusem.