Medycyna estetyczna i nowoczesne zabiegi

 

Młodość niestety nie trwa wiecznie. Przekonałam się o tym, gdy skończyłam 40 lat i zaczynałam wyglądać jak własna matka. Póki było dobrze, to wszystko w porządku, jednak nagle mój młody wygląd posypał się jak domek z kart. Nie chciałam się poddawać i tak tego zostawiać. Zaczęłam szukać różnych wyjść z tej niekomfortowej sytuacji.

Zabieg z nowoczesną metodą

nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej w BydgoszczyNie wiedziałam, czy odważę się na jakiś poważniejszy zabieg. Jednak wszystko jest dla ludzi i moja koleżanka, poleciła mi nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej w Bydgoszczy na które sama uczęszczała co jakiś czas. Powiedziała, że jest bardzo zadowolona z efektów jakie osiąga w salonach i wygląda o wiele młodziej niż kiedykolwiek. Postanowiłam również spróbować i zapisałam się na botoks. Dowiedziałam się, że obecnie metoda ta jest o wiele lepiej dopracowana. Nie ma możliwości uzyskania jakiegoś paraliżu mięśni czy braku możliwości wyrażania mimiki. Teraz stosuje się taki baby botox który jest bardzo delikatny. Daje się go mniej w zmarszczki, jednak w kilku miejscach. Dzięki temu efekt jest bardziej wyraźny, ale też i wygląda się naturalnie. Poszłam na zabieg z lekkimi obawami, bo w końcu był to mój pierwszy raz. Jednak okazało się, że nie miałam czym się martwić, bo chwila moment i wszystko już było gotowe. Odzyskałam na nowo młodzieńczy wygląd. Czuję się wspaniale, gdy patrzę w lustro. Wiem, że za jakiś czas na pewno przyjdę poprawić efekt. Dzięki temu również mniej się marszczę, bo cały czas pamiętam, że ten botoks tam jest.

Byłam chyba najbardziej przewrażliwioną osobą z całego mojego grona znajomych. Bałam się różnych zabiegów. Jednak, jeżeli nawet ja się odważyłam i dałam radę, to każdy da radę. Na pewno wszyscy będą zadowoleni, o ile oczywiście wybiorą odpowiedni i renomowany salon do tego.