Mąż otworzył serwis okien

 

Mój mąż przez wiele lat był zatrudniony w dużej i znanej firmie w naszym mieście. Wiele razy zachęcałam go do otworzenia własnej firmy ponieważ uważałam, że jak na swoje doświadczenie i umiejętności mało zarabia. Jego szef nigdy nie chciał mu dać większej podwyżki i ostatecznie mąż postanowił się rozwijać i zdecydował się na założenie firmy.

Mąż prowadzi serwis okien

serwis okien poznańKiedy mąż przedstawił mi swoją decyzję bardzo się ucieszyłam. Wiele lat namawiałam go do zmian i bardzo się cieszę, że w końcu się na nie zdecydował. Jestem pewna, że mąż sobie poradzi. Wiem, że zna się na oknach jak mało kto. Jego firma nie będzie duża. Na początku planuje świadczyć usługi serwisowe. Z czasem jednak będzie chciał się rozwijać z dnia na dzień mam nadzieję, że będzie miał coraz więcej klientów. Jego brat ma bardzo dużo pieniędzy i mąż dogadał się z nim i od niego pożyczył spora sumę pieniędzy. Wiem, że mąż wszystko mu odda co do grosza i szybko uda nam się na firmie zarabiać. Serwis okien Poznań będzie znajdował się na naszym osiedlu. Mąż wynajął spory lokal, w którym będą znajdowały się uszczelki, okna a także klamki i rolety. Mąż będzie wszystko montował sam. Jeżeli klienci będą decydować się na większy montaż okien to dogadał się już ze swoim kolega, który będzie mu pomagał za dodatkowe pieniądze. Nasza firma powoli się rozwija. Mamy na koncie już kilka zgłoszeń. Mąż jest zadowolony z początków. Mam nadzieję, że szybko uda nam się zdobyć zaufanie klientów i dobra renomę.

Wiele osób patrzy także na doświadczenie osoby, która zajmuje się montażem. Nawet nie byłam świadoma, że mój mąż ma aż tak dużo pozytywnych komentarzy w internecie Uważam, to za jego atut. Mąż uwielbia swoją pracę i się w niej spełnia. To jest bardzo ważne, bo każdy z nas powinien robić to co lubi.