Małe stópki kochają roczki Emel

Pierwsze kroki to nie zapomniany moment dla każdego rodzica. Widzimy jak nasze dziecko zaczyna stąpać po świecie i powoli staje się małym dorosłym. Przed nim jeszcze długa droga, wiele upadków i nie powodzeń, wiele łez i smutków. W tej trudnej drodze niezbędna jest pomocna dłoń, i właśnie z tą myślą, zostały stworzone buciki Emel.

Model Emel roczek, przede wszystkim profilaktyka 

Emel roczkiKażdy rodzic stara się dbać jak najlepiej o swoje maleństwo, i szczerze przeżywa wszelkie niepowodzenia i problemy w rozwoju dziecka. Jako mama dokładnie pamiętam pierwsze kroki i upadki, pamiętam również jak ważne jest aby chodzenie było przyjemne. Nie wolno pozwolić aby nasze dziecko się zraziło, dlatego wszyscy skaczemy, biegamy i asekurujemy, nasze pociechy. Nie wszystko da się jednak przewidzieć, nie wszystkiemu da się zaradzić, lecz z małą pomocą modelu Emel roczki, możemy prawidłowo rozpocząć przygodę zwaną chodzeniem. Bardzo ważna w rozwoju pociechy jest profilaktyka i właśnie to proponuje nam firma Emel. W wyborze pierwszych butów głównie należy zwrócić uwagę na sztywny zapiętek oraz podeszwę, wkładkę w buciku i materiał z którego obuwie zostało zrobione. Prócz precyzyjnego wykonania firma oferuje nam również ciekawe modele na każdą okazję. Szeroka gama kolorów i krojów, pozwoli wybrać idealne buty, nawet dla najbardziej wybrednych rodziców, jednym słowem, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Chodzenie to nie pierwsze i jedyne ciężkie zadanie dla pociechy, całe życie będzie musiała walczyć z przeciwnościami losu, jednak póki jesteśmy w stanie prawidłowo o nią zadbać, zróbmy to! Pierwsze kroki mają ogromny wpływ na późniejsze zdrowie malca, między innymi możemy ustrzec dziecko przed płaskostopiem bądź skoliozą. Życie nie jest usłane różami jednak w odpowiednich butach da się przez nie przejść.