Kurtki z wstawką dla niemowlaka

Małe dzieci lubią być blisko mamy, bo czują się wtedy bezpiecznie. Noszenie i przytulanie dzieci uspokaja je i wycisza, dlatego warto nosić maluchy w chuście. W lecie nie ma z tym problemu, ale w zimie potrzebna będzie specjalna odzież.

Jak wyglądają kurtki z wkładką niemowlęcą?

kurtka z wstawką niemowlęcąWielu rodziców nosi dzieci w chustach nie tylko na spacerach, ale także w trakcie domowych czynności. Kiedy na polu jest ciepło, to wystarczy na swoje ubranie nałożyć malucha w chuście i z pewnością nie będzie mu zimno. W sezonie zimowym konieczne będzie nałożenie na siebie i dziecko kurtki, a te normalne modele są zwyczajnie za ciasne. Chustę należy zakładać na swoje ubranie, ale nie można jej nałożyć na kurtkę, szczególnie na grubą. Kurtka z wstawką niemowlęcą jest dostępna w wersji cieńszej i grubszej. Jest uszyta z ortalionu, lub specjalnego nieprzemakalnego materiału, a od spodu są podszyte ciepłym polarem. Wewnętrzna podszewka posiada na dole ściągacz, który zabezpiecza malucha przed zimnem. Ponieważ sama chusta nie chroni dziecka przed zimnem, to kurtka musi być dopasowana do kształtu dziecka, aby osłaniała jego niezabezpieczone ciało, a szczególnie stópki. Kurtka posiada kaptur dla mamy i maluszka, który świetnie osłania główkę dziecka przed deszczem, wiatrem i zimnem. Długość kurtki z wstawką na niemowlaka sięga do połowy pośladków i jest na tyle luźna, że mam ubierze pod nią nawet gruby sweter. Kurtki są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, więc każda mama znajdzie model idealny dla siebie.

Kurtki do noszenia dzieci w chuście, najtaniej kupimy w sklepie internetowym i też tam dostaniemy ich największy wybór. Oddzielne modele są dla mam i dla ojców, gdyż mają nieco inny krój i męskie są znacznie większe. Jedno jest pewne, dziecko na pewno nie zmarznie na spacerze.