Kupuję w hurtowni kocyki ocieplane

Jestem przedszkolanką i uwielbiam swoją pracę. Często też organizuję różne imprezy dla dzieci z udziałem rodziców oraz kupuję prezenty czy to na święta czy dzień dziecka. Teraz chciałam zrobić jakieś bardzo praktyczne prezenty dla podopiecznych.

W hurtowni było mnóstwo ocieplanych kocyków

bezpieczny kocyk minky ocieplanyMój synek Jaś również jest w wieku przedszkolnym, ale zaprowadzam go do innego przedszkola. Tam mamy dużo bliżej i zawsze mąż po pracy go odbiera. Oliwier ma w domu bezpieczny kocyk minky ocieplany i stwierdziłam, że mogłabym dzieciaczkom właśnie coś takiego kupić. Miałam wolną rękę jeżeli chodzi o wybór prezentów i od razu pojechałam do hurtowni. Zawsze robię zakupy w hurtowni, ponieważ jest tam o wiele taniej a jak kupuję większą ilość to dostaję dodatkowo rabat. Nasze przedszkole we wszystko zaopatruje się właśnie w tej hurtowni. Kiedy weszłam do sklepu to od razu zapytałam w dziale obsługi czy dostanę na sali bezpieczny kocyk minky ocieplany i pracownik zaprowadził mnie do konkretnego działu. Spieszyłam się i nie miałam czasu, aby rozglądać się po wszystkich alejkach. Było dostępnych mnóstwo kocyków i wzięłam dwadzieścia pięć sztuk. W przedszkolu każde dziecko dostanie kocyk, który jest bardzo ładnie zapakowany. Rodzice to na pewno będą bardzo zadowoleni z takich prezentów, które są praktyczne. W dniu rozdawania prezentów dzieciaczki były bardzo podekscytowane, ponieważ wiedziały, że będziemy im rozdawały prezenty. Wszyscy rodzice również przybyli na tę imprezę i przygotowali słodki poczęstunek dla dzieci.

Każde dziecko było bardzo zadowolone z kocyka co mnie ucieszyło. Wiedziałam, że ich zakup to bardzo dobra decyzja co się potwierdziło. Rodzice również byli bardzo zachwyceni i niektórzy to pytali gdzie można takie kocyki zakupić.