Konieczność telefonu do ślusarza

Jeżeli śpieszymy się do pracy, robimy wszystko w pośpiechu. Czasami zapominamy zakręcić gazu, zostawiamy włączony telewizor czy chociażby zapominamy zabrać ze sobą telefonu. Mi przydarzyła się sytuacja związana właśnie z tego typu pośpiechem i na szczęście, udało mi się wyjść z tego z dobrą twarzą.

Jak ślusarz pomógł uwolnić mnie z mieszkania?

usługi ślusarskie krakówZbierając się bardzo szybko do pracy w Krakowie, zapomniałem wziąć ze sobą kluczy. Wróciłem do mieszkania i po krótkim poszukiwaniu kluczy, spróbowałem otworzyć drzwi. Niedługo będę spóźniony, dlatego szarpnąłem drzwi i niestety, nie chciały się otworzyć. Zdenerwowany, w lekkim stanie paniki, szarpnąłem za drzwi jeszcze parę razy. Zamek się zatrzasnął i nie chciał za żadne skarby puścić. Po chwili próby naprawienia drzwi typowymi narzędziami jakie ma się w domu, czyli nożem i śrubokrętem, dałem sobie spokój. Wyciągnąłem szybko telefon z kieszeni i wyszukałem w wyszukiwarce internetowej „usługi ślusarskie Kraków„. Szybko włączyłem ofertę i zadzwoniłem. Odezwał się miły pan, a po chwili rozmowy w której wytłumaczyłem mu całą sytuację, powiedział mi, żebym się uspokoił i że za chwilę ktoś się na miejscu pojawi. Po niecałych 20 minutach, pojawił się ktoś, zadzwonił do mnie i rozmawiał ze mną przez telefon. Powiedział, że chwilkę to potrwa. Po 10 minutach, drzwi się otworzyły, a ja byłem uradowany, że nie spóźnię się aż tak bardzo do pracy. Podziękowałem ślusarzowi, zapłaciłem i poprosiłem o wizytówkę. 

W takich sytuacjach trzeba działać szybko, dlatego cieszę się, że trafiłem akurat na tak miłych i szybkich pracowników. Dzięki nim udało mi się bez problemu dotrzeć do pracy i zdążyć na najważniejsze wydarzenia. Od teraz jeżeli będę potrzebował usługi ślusarskiej, na pewno zadzwonię właśnie tam.