Koleżanka namawia mnie na fachowe kursy makijażu

Ewa to szalona dziewczyna i zawsze ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Po szkole od razu zaczęła mnie namawiać na różne kursy, które co chwilę mi pokazywała. Wszystko wynajdywała w internecie i od razu do mnie przychodzi w tej sprawie.

Dzięki fachowym kursom makijażu można się dużo nauczyć

fachowy kurs makijażu permanentnegoTeraz jak wpadła do mnie Ewa to najpierw zadzwoniła, że ma świetne informacje. Okazało się, że znalazła jakiś tani i dość fachowy kurs makijażu permanentnego, który na dodatek prowadzi jej znajoma z czasów szkolnych. Zainteresował mnie ten kurs i wypytałam Ewę o wszystko. Ona chce z kolei iść na kurs zwykłego makijażu, który ma być organizowany w tym samym czasie. Postanowiłam się więc zapisać na ten fachowy kurs makijażu permanentnego i wiedziałam, że wiele mogę na tym zyskać. Ewa to nawet wpadła na pomysł, byśmy razem otworzyły salon kosmetyczny. Nie miałyśmy w ogóle żadnych pieniędzy, ale Ewa powiedziała, że możemy otrzymać dofinansowanie z urzędu pracy i cały ten jej pomysł był dla mnie tym bardziej realny. Ten fachowy kurs makijażu permanentnego prowadziła koleżanka Ewy, którą zdążyłam już wcześniej poznać. To dość sympatyczna dziewczyna, która posiada ogromne doświadczenie. Wiedziałam, że u niej zdobędę bardzo dobrą wiedzę, którą na pewno wykorzystam w całości. Po kursie miałam egzamin i poradziłam sobie najlepiej z całej grupy. Kiedy otrzymałam certyfikat to to byłam gotowa do działania. Ewa również świetnie sobie poradziła na swoim kursie i zakończyła go w tym samym terminie co ja. Wszystko poszło gładko.

Salon otworzyłyśmy po trzech miesiącach. Nawet udało się znaleźć lokal na naszym osiedlu i do pracy mamy bardzo blisko. W przyszłym roku planuję jeszcze zrobić studia, ale póki co skupiam się na pracy, która daje mi mnóstwo frajdy.