Kolega robi dokładny pomiar czasu

Mój kolega jest nauczycielem wychowania fizycznego w gimnazjum a do tego jest jeszcze trenerem. On zawsze był bardzo sprawny fizycznie dlatego też zaczął się kształcić w tym kierunku. Jednak twierdzi, że jest na pewno lepszym trenerem niż sportowcem.

Ważny dokładny pomiar czasu na zawodach

dokładny pomiar czasu na zawodachKolega podchodzi do tego co robi bardzo profesjonalnie. Dlatego też zwraca wielką uwagę też na to jakie sprzęty są używane. Według niego muszą być zawsze stosowane sprzęty najwyższej jakości szczególnie na zawodach sportowych. Taki dokładny pomiar czasu na zawodach może zadecydować przecież o czyjejś wygranej bądź przegranej. Kolega opowiedział mi, że kupił sobie taki właśnie dokładne urządzenie służące do profesjonalnego pomiaru czasu bo jednak w sporcie każda sekunda jest ważna. A te takie zwykłe urządzenia nie mierzą precyzyjnie. I czasem zdarza się jakaś rozbieżność. Kolega opowiedział mi też, że był ostatnio zbulwersowany wręcz gdy zobaczył, że na zawodach ktoś miał po prostu zwykły stoper i tym sprzętem chcieli mierzyć czas podczas biegów. On od razu zaoferował się, że przecież ma sprzęt profesjonalny a przez te zwykłe sprzęty mogą powstać tylko niepotrzebne pomyłki. I skończyło się na tym, że to on na zawodach mierzył wszystkim czas i wszystko było jak należy bo jego sprzęt jest certyfikowany i najlepszy. Te zawody były bardzo udane właśnie dzięki obecności na niej koledze. Bo jak się okazało było wielu zawodników, którzy mieli czas bardzo zbliżone do siebie.

Także gdyby nie kolega ze swoim dokładnym pomiarem to byłby problem z tym żeby stwierdzić kto wygrał zawody. Kolega zgłosił się także żeby poprowadzić następne zawodu, które mają odbyć się już za tydzień. Twierdzi, że jest bardzo dobrze do tego przygotowany i może nawet będzie robił to regularnie.