Klient zdecydował się na energooszczędny dom

 

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa nigdy nie stanowiło dla mnie problemu. Od samego początku wiedziałem co robić, ażeby osiągać zyski i czym się przede wszystkim zająć, ażeby to było opłacalne przedsięwzięcie. Postawiłem na oszczędności, które cenili klienci.

Wybudowanie energooszczędnego domu dla klienta

domy energooszczędne - WarszawaJako doświadczony budowlaniec otworzyłem firmę, która oferowała gotowe domy pod klucz. Były to tylko i wyłącznie domy energooszczędne – Warszawa, ponieważ uznałem, że jest to najbardziej interesujące rozwiązanie. Sam sobie wybudowałem taki dom i zaoszczędziłem ogromne pieniądze w ciągu roku. Pewnego dnia przyszedł do mnie pewien facet. Jego żona bardzo chciała mieszkać na wsi i chciał wybudować dom. Przerażały go jednak koszty związane z utrzymaniem takiego domu. Dobrze trafił, ponieważ oferowałem tylko domy energooszczędne i w tym się właśnie specjalizowałem. Wyjaśniłem mu jak ten cały system funkcjonuje i widziałem, że facet był bardzo zainteresowany. Kiedy przedstawiłem mu szacunkowy kosztorys i wskazałem jakie pieniądze zaoszczędzi w ciągu roku na wybudowanie domu energooszczędnego zdecydował się od razu. Zyskałem klienta, który nie miał pojęcia na czym polega taka budowa, ale dzięki mojej pomocy od razu przy pierwszym spotkaniu podpisaliśmy umowę współpracy. Do roboty wysłałem swoich najlepszych pracowników, ponieważ człowiekowi zależało na czasie a pieniądze nie miały znaczenia. Wybudowaliśmy mu dom w miarę szybko i był na prawdę zadowolony ze współpracy z moją firmą.

Wielu klientów do mnie się później zgłaszało, ponieważ takie rozwiązania były bardzo korzystne i ludzie chcieli zaoszczędzić a jednocześnie mieszkać bardzo komfortowo. Dzięki temu też firma moja się tak bardzo zaczęła rozwijać po tym wszystkim.