Klienci muszą korzystać z usług pogrzebowych

 

Moja siostra poznała chłopaka, który zrobił na niej bardzo dobre wrażenie. Michał pochodzi z dobrego domu. Jego rodzice są bardzo zamożni ponieważ prowadzą znaną firmę w naszym mieście. Michał nie unosi się i jest skromny chociaż stać go na wszystko. Siostra bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie i ciesze się, że dobrze się ze sobą dogadują.

Michał będzie właścicielem zakładu pogrzebowego

usługi pogrzebowe w Krakowie i okolicachSiostra została zaproszona przez Michała do rodzinnego domu. Michał chce żeby poznała jego rodziców w trakcie niedzielnego obiadu. Siostra trochę się obawia tego spotkania ale powiedziałam jej, ze jest wartościowa dziewczyną i nie powinna się przejmować. Rodzice Michała byli bardzo uprzejmi i sporo opowiadali o swoim biznesie. Usługi pogrzebowe w Krakowie i okolicach i prowadza już od wielu lat. Zaczynali od małego zakładu i bardzo szybko udało im się odnieść sukces w te branży. Na pewno zawdzięczają to swojemu zaangażowaniu. Mama Michała mówiła, ze na początku było ciężko bo miała mało czasu dla dzieci. Dopiero kiedy zakład się rozkręcił a usługi pogrzebowe w Krakowie i okolicach przynosiły spore zyski mogła sobie pozwolić żeby trochę zwolnić i więcej czasu poświęcić dzieciom. Starali się mocno zaangażować w biznes ponieważ chcieli zapewnić dobry start dzieciom. Michał przejmie zakład po rodzicach bo jego siostra nie chce zostać w rodzinnym mieście i planuje wyjazd do Warszawy. Michał od małego był przygotowywany do przejęcia rodzinnej firmy i sporo rzeczy już umie. Cieszę się, że siostra poznała tak wartościowego człowieka, który ma miłą rodzinę.

Mam nadzieję, że siostra będzie z nim szczęśliwa. Jeżeli zdecydują się na wspólne życie będzie musiała zaakceptować jego prace a także sporo w niej pomagać. Firma rodzinna to ważna sprawa i każdy członek rodziny powinien się w nią angażować.