deska tarasowa

Jakie zastosowanie ma deska tarasowa?

Od trzynastu lat jestem współwłaścicielem pewnej firmy w województwie wielkopolskim. Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją drewna i wszelkich elementów z nim związanych. Specjalizowaliśmy się głównie w artykułach do ogrodu takich jak studzienki, mostki, altanki, podesty, donice i inne.

Deska tarasowa ma szerokie zastosowanie

deska tarasowaMusze przyznać, że mieliśmy na nie spory popyt i wszystko toczyło się w dobrą stronę. Po kilku latach jednak na rynku pojawiła się nowość – kompozyt – a konkretnie deski kompozytowe i wyroby z nich. W tym momencie podjęliśmy jedną z przełomowych – i bardzo ryzykownych zresztą decyzji. Wprowadziliśmy do swojej oferty no wy produkt, sukcesywnie wycofując się z drewna. Większość konkurencyjnych firm nie chciała tak prędko podejmować decyzji. Byliśmy pierwszymi w Poznaniu, którzy wprowadzili deski tarasowe kompozytowe i to z wielkim sukcesem. Uznaliśmy, że nawet jeśli będą cieszyły się one małym zainteresowaniem, to i tak jako główny dystrybutor będziemy mieć klientów. Już po niedługim czasie deska kompozytowa okazała się sporym sukcesem, chociaż nadal niewiele osób o niej wiedziało. Jednak ci, którzy śledzili branżę i dokonywali ogromnych, kluczowych inwestycji wybierali właśnie ją. Dzisiaj po kilku latach, gdy doskonale zdajemy sobie sprawę z trafności swojej decyzji, tania deska tarasowa Poznań jest naszym głównym produktem, a jej zastosowanie jest znacznie szersze niż same tarasy. Przede wszystkim deski kompozytowe wykorzystujemy do wykonywania balkonów, elewacji, zadaszeń, pergoli i wielu innych elementów posesji. Są one odporne na mróz i upał, antypoślizgowe i łatwe w utrzymaniu.

Sięgają po nie więc wszyscy ci, którym zależy na najlepszej jakości i wyglądzie, przy jednoczesnym braku problemów z konserwacją i impregnacją. To gwarancja doskonałej konstrukcji przez lata.