Jak zaplanować udaną zabawę sylwestrową

Wspomnienia które zostają w naszej pamięci i często do nich wracamy to te, które wywarły na nas odpowiednio duże wrażenie. Są to zdarzenia, w których mogliśmy brać udział, lub być bezpośrednim widzem. W moim przypadku byłem uczestnikiem i widzem jednocześnie.

Zabawa w górach której nigdy nie zapomnę

niezapomniany sylwester w górachKończył się rok i trzeba było zaplanować wyjazd świąteczny i noworoczny. Co roku jeździliśmy w to samo miejsce, które zresztą jest bardzo piękne i wspaniale się tam czujemy, jednak tym razem chcieliśmy coś zmienić. Długo szukaliśmy nowego i nieznanego miejsca, aż w końcu padło na małą miejscowość uzdrowiskową w niemieckich górach. Udało nam się zarezerwować apartament w hotelu, oraz bilety na imprezę sylwestrową. Sama nazwa imprezy była już zachęcająca „niezapomniany sylwester w górach” tyle że napisane po niemiecku. Byliśmy bardzo ciekawi, ponieważ miał się odbyć w solnej dolinie. Był to kompleks basenów solankowych, grot solnych i kilkunastu różnych saun. Część basenów i atrakcji znajdowała się we wewnątrz budynków, a część na zewnątrz. Pomijając opowieść o wspaniałych wyciągach narciarskich, które mieliśmy przyjemność zwiedzić i cieszyć się świetnymi trasami i małymi kolejkami, muszę powiedzieć kilka słów o samej nocy sylwestrowej. Tak jak wspomniałem, odbyła się w kompleksie gorących solankowych basenów i saun. Jednak nie wyglądało to jak kompleks basenowy. Gdy weszliśmy, wydawało nam się jakbyśmy wchodzili do prawdziwych podziemnych grot. Wszystko było pięknie przyozdobione nastrojowymi świecami, w różnych miejscach, stały specjalne stoły z egzotycznymi owocami i przekąskami. W tle grała muzyka i szumiały sztuczne wodospady, oświetlone kolorami zachodzącego słońca.

Zabawa była perfekcyjnie zorganizowana, nie zauważyliśmy nawet kiedy zaczęło robić się jasno. Nigdy nie pomyślałbym wcześniej, że tak długo można się bawić w takim wodnym miejscu. Miejscu które zachwyciło nas zupełnie nowym sposobem na spędzenie nocy sylwestrowej, a teraz jest naszym corocznym celem podróży.