Inwestycja w tanią myjnię bezdotykową

Za każdym razem gdy przejeżdżałem obok myjni samochodowej na moim osiedlu, zawsze widziałem ogromne kolejki. Nieraz zdarzało się, że ludzie musieli czekać po dziesięć minut, by móc umyć swój samochód. Pamiętam, że dało mi to wtedy do myślenia.

Stwierdziłem, że muszę kupić jakąś niedrogą myjnię bezdotykową

niska cena zakupu myjni bezdotykowejOd dawna myślałem o biznesie, i na tamten moment ten wydawał się być najrozsądniejszy. Skoro zapotrzebowanie było większe niż ilość dostępnych myjni, to miałem niemal gwarancję tego, że biznes będzie miał klientów. Przyznam, że moje kalkulacje były dokładne. Zanim jednak zacząłem prowadzić działalność gospodarczą, musiałem rozejrzeć się za wyposażeniem. Problemem było to, że w tamtym czasie niska cena zakupu myjni bezdotykowej była trudna do zdobycia. Było jedynie kilka firm na rynku, które zajmowały się czymś takim. W związku z niską konkurencją, firmy niechętnie udzielały zniżek. Na szczęście mój upór i determinacja w poszukiwaniach przyniosły rezultaty – w końcu udało mi się znaleźć kontrahentów gotowych do współpracy na moich warunkach. Moja myjnia okazała się być hitem – momentalnie zaczęła zapełniać się samochodami klientów chętnych do umycia swojego auta. Wiedziałem, że czym prędzej muszę zabrać się za rozbudowę i rozwój inwestycji. Dokupiłem więcej bezdotykowych myjni od tego samego producenta – ponieważ z tą, którą już posiadałem nie miałem żadnych problemów, byłem chętny do kontynuowania współpracy. Tym razem nie negocjowałem już zniżek – mogłem kupić wszystko po normalnych cenach.

W przyszłym tygodniu otwieram piątą myjnie. Mam je rozsiane na terenie całego województwa, w którym mieszkam. Jestem bardzo zadowolony z tego, że kiedyś w przeszłości miałem dość odwagi, by podjąć ryzyko otwarcia własnej działalności gospodarczej.