Innowacyjny kosmetyk – pianka do stóp

 

Stopy to ta część naszego ciała, która każdego dnia narażona jest na liczne uszkodzenia. Osoby, których praca ma charakter ciągłego przemieszczania się często narzekają na odciski i zgrubienia skórne. Jednocześnie stan stóp jest jasną oznaką czy dbamy o siebie, czy też pielęgnację skóry przerzucamy na dalszy plan. Warto więc sięgać po preparaty, które nie wymagają częstego stosowania, a pomogą przywrócić naszym stopom nienaganny wygląd. 

Zalety pianki do stóp

pianka do stópSkóra na naszych stopach jest szczególnie wymagająca. Dlatego też producenci preparatów przeznaczonych do stosowania na tę partię ciała oferują nam szereg produktów pod różnymi postaciami. Nowością na rynku jest pianka do stóp, która stała się niemal hitem. Skąd wynika ta popularność? Przede wszystkim do niedawna przyzwyczajeni byliśmy do jednej konsystencji produktów do stóp. Przyjmowały one postać kremu. Pianka więc wzbudza ogromne zainteresowanie głównie ze względu na swoją formę. Jednak to nie jedyna różnica pomiędzy tradycyjnymi kremami. Konsystencja produktu wcale nie jest przypadkowa. Dzięki niej składniki aktywne produktu mogą jeszcze głębiej wnikać w skórę, co przekłada się na szybsze i lepsze efekty. Pianka posiada również właściwości łagodzące i kojące, co jest niezwykle ważne w przypadku skóry mocno wrażliwej. Produkt szybko przynosi ulgę i ukojenie. Dzięki lekkiej konsystencji możemy zapomnieć o tłustych plamach na pościeli. W końcu to wieczór jest najlepszą okazją w ciągu dnia na zadbanie o swoją skórę.

Lekka konsystencja jest ważna nie tylko jeśli chodzi o pozostawienie czystej pościeli. Szybkie wchłanianie w skórę przydaje się, gdy chcemy zastosować produkt rankiem. Wystarczy nałożyć piankę na stopy, odczekać kilka minut, założyć buty i ruszyć na podbój świata.