Impreza taneczna – to jest to!

Uwielbiam tańczyć! No po prostu od dzieciństwa tak mam, że jak tylko słyszę muzykę to nogi same mi chodzą. I naprawdę nie widzę w tym nic złego. Często chodzę też na imprezy taneczne, bo – szczerze mówiąc – inne zupełnie mnie nie kręcą. A co widziałam to moje. Dlatego już od bardzo dawna zdaję sobie sprawę z tego, że przygotowanie takiej porządnej imprezy tanecznej to wcale nie są przelewki. Zwykły człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie to trudne i odpowiedzialne zajęcie.

Taniec to jednak nie wszystko

kompleksowa obsługa imprez tanecznychChyba powszechnie wiadomo, że taniec na imprezach tanecznych jest najważniejszy. Jednak taniec to zdecydowanie nie jest wszystko. Liczy się też, rzecz jasna odpowiednie towarzystwo, ale to nadal nie wszystko. W końcu taką imprezę trzeba zorganizować. A nie da się ukryć, że kompleksowa obsługa imprez tanecznych to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Trzeba znać się na naprawdę wielu rzeczach, trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie i bardzo szybko reagować na zmieniające się warunki. W końcu organizacja imprezy to nie tylko rzecz trudna to również rzecz niezwykle delikatna, która wymaga ogromnego otwarcia na innych ludzi – ich gusta i potrzeby. W końcu przy organizacji imprez dla kogoś najtrudniejszą częścią jest właśnie w pełni uświadomienie sobie, że to impreza dla kogoś, nie dla nas samych. Dlatego trzeba być bardzo otwartym i elastycznym, a także mieć w sobie ogromne pokłady zrozumienia. W innym wypadku możemy próbować narzucić komuś swój gust, a to zdecydowanie nie jest dobre wyjście z sytuacji.

Ja zdecydowanie więcej tańczę niż organizuję tego typu imprezy więc nie mogę wypowiadać się z pozycji jakiejś wielkiej ekspertki. Ale to, co udało mi się pomóc zrobić przy organizacji różnorodnych imprez tanecznych pozwala mi stwierdzić, że to bardzo ciężka, choć ogromnie satysfakcjonująca praca.