Ile kosztuje licznik rowerowy?

 

Zapewne każdy amator przejażdżek rowerowych lubi posiadać licznik. Bowiem pokazuje on wszystkie dane, jakie są nam niezbędne do treningu, czy też obranego celu. Dobry licznik rowerowy musi kosztować nieco drożej, ale z drugiej strony daje nam też dużo większe możliwości. 

Liczniki rowerowe firmy Garmin

garmin licznik rowerowyJeśli chcemy zakupić markowy licznik rowerowy, to warto zdecydować się na wszechstronny produkt. Taki, który posłuży nam zarówno jako standardowy licznik, ale też nawigacja. Liczniki Garmin należą do jednych z najlepszych na rynku i są wybierane głównie przez użytkowników, którym rower służy do dłuższych eskapad. Jednak oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić ten licznik do codziennych przejażdżek. Garmin licznik rowerowy jest wyposażony w wiele funkcji, między innymi: nawigację GPS, pomiar czasu, dystansu, prędkości oraz spalonych kalorii. Liczniki tej firmy bardziej przypominają komputery pokładowe lub urządzenia do nawigacji, gdyż są nieco większe od standardowych liczników rowerowych. Jeżeli chcemy zakupić licznik Garmin najlepiej zrobić to w jednym z rowerowych sklepów w sieci. Bowiem znajdziemy tam wiele modeli, których nie ma w sklepach stacjonarnych. Jeżeli chodzi o koszt liczników Garmin to jest on mocno zróżnicowany. Bowiem znajdziemy urządzenia za dwieście złotych, ale też takie za ponad tysiąc. Wszystko jest kwestią naszych wymagań oraz oczywiście finansowych możliwości. Jednak jeśli korzystamy z roweru niewiele, nie musimy inwestować w najdroższe modele.

Firma Garmin słynie z produkcji zarówno liczników rowerowych, jak i nawigacji. To urządzenia solidne i sprawdzone przez niezliczoną ilość klientów na całym świecie. Toteż jeśli szukamy porządnego, bezprzewodowego licznika, to Garmin jest strzałem w dziesiątkę.