Idealny sklep dla plastyków

Jestem artystyczną duszą. Już będąc dzieckiem, rysowałam wszędzie gdzie się dało i po wszystkim, co wytrącało nieraz moją mamę z równowagi. Myślała, że to tylko chwilowe zainteresowanie sztuką. Na szczęście, zostało mi to do dziś. Poszłam na studia w tym kierunku, i jeszcze bardziej rozwijałam swoją pasję. Uwielbiam malarstwo, i zwykły rysunek.

Zaopatrzenie dla mojej sztuki

sklep dla plastykówGdy tylko planuję znów coś narysować, czy namalować, sprawdzam, czy starczy mi potrzebnych przyborów. Gdy czegoś brakuje, odwiedzam sklep dla plastyków, w którym uwielbiam być. Czuję się tam jak ryba w wodzie. Gdy widzę te wszystkie ołówki o różnych grubościach, i zastanawiam się, jak będą odznaczały się na kartce. Jest tam duży wybór, można kupić wszystkie rodzaje ołówków, od tych bardzo miękkich, po te twarde jak kamień. Pędzle też są bardzo ważne. Ja jestem bardzo precyzyjna, więc zazwyczaj wybieram te jak najmniejsze, aby można było swobodnie dotrzeć w każde miejsce mojej pracy. Czasami jeszcze poprawiam po kilka razy, i się denerwuję, bo musi być wręcz idealnie. Większe pędzle są przydatne jako na przykład podkład do tła, żeby liście które maluje lepiej się prezentowały, albo, żeby niebo na obrazie było bardziej wyraziste. Farby też są niezwykle ważne. Kupuję w tym sklepie sprawdzonej firmy te same od lat, i jestem bardzo zadowolona, nie są wodniste, i kolor wychodzi bardzo głęboki i nasycony. Czuję się tam jak w sklepie z cukierkami, bo zawsze przywiozą coś nowego, i jest w czym wybierać.

Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła liczyć na swoją własną wystawę. Może być nawet łączona z kimś, ale chciałabym poddać się opinii prawdziwych krytyków. Wtedy będę mogła zrobić ogromne zakupy, aby zrobić prace idealne, które będą wisiały w jakiejś galerii sztuki. Bardzo na to liczę, chciałabym, by ktoś ocenił mój talent.