Gdzie zakupić tanio używane gry na playstation?

Jakiś czas temu przesiadłam się z komputera na konsolę. Powód tego był bardzo prosty: kupując konsolę miałam pewność, że każda gra w jaką będę mogła na niej zagrać będzie działała płynnie oraz na najwyższych możliwych ustawieniach. Znalazłam nawet świetny sklep z tanimi grami!

Sklep z używanymi grami na playstation

używane gry playstation - sklepPrzez większość swojego życia razem z bratem graliśmy głownie na komputerze. Niestety coraz to nowocześniejsze gry zaczęły wymagać coraz to lepszego sprzętu i koniec końców co parę lat byliśmy zmuszeni wymieniać w komputerze niemalże wszystkie podzespoły, co oczywiście wiązało się z dużymi kosztami. Właśnie dlatego przesiedliśmy się na playstation. Konsole wychodzą w dosyć sporych odstępach czasowych i dzięki temu mamy pewność, że płacimy raz, a gry śmigają na najlepszych ustawieniach. Cena najnowszego playstation okazała się także znacznie niższa niż w przypadku gdybyśmy znowu chcieli kupować nowy komputer gamingowy. Udało nam się także zdobyć używane gry playstation – sklep online w którym je kupiliśmy posiadał naprawdę wiele ciekawych pozycji. Co więcej zamieszczał także zdjęcia faktycznego stanu samej płyty oraz opakowania. Wszystkie płyty, czyli to co najważniejsze, były jednak w doskonałym stanie, a nierzadko nawet wyglądały tak, jakby ktoś dosłownie przed chwilą kupił je nowe i po prostu rozpakował. Ceny jednak były znacznie tańsze niż w przypadku gier kupowanych w salonie, co niezmiernie nas ucieszyło i pozwoliło zakupić nie dwie gry, a kilka!

Dzięki temu, że sklep posiadał tak duży asortyment mogliśmy również dokupić dodatkowego pada używanego który również był w doskonałym stanie. Wcześniej graliśmy z bratem na zmianę, a teraz wreszcie możemy grać razem! Jestem niesłychanie szczęśliwa, że udało nam się znaleźć taki sklep i przyznam, że minimum raz na dwa dni sprawdzam, czy nie pojawiło się znów coś ciekawego.