Funkcjonalne brytfanny z powłoką

 

W naszej kuchni popularnie każdego niemal dnia korzystamy z patelni i garnków, które umożliwiają nam szybkie i skuteczne przygotowywanie różnorodnych potraw na ciepło. Oczywiście, naczynia te doskonale spełniają swoje zadania w zakresie, do którego zostały zaprojektowane. Idealnym uzupełnieniem tego wyposażenia jest odpowiednio wytrzymała brytfanna.

Brytfanna z powłoką teflonową

brytfanny z powłoką teflonowąKażdy, kto przynajmniej raz spróbował przygotować duszone mięso korzystając z patelni lub z garnka, z całą pewnością doświadczył jego przywierania, które skutecznie uniemożliwiało efektywne przygotowanie kawałka mięsa w całości. Naczyniami, które zostały stworzone z myślą o wyzwaniach kulinarnych takich jak duszenie mięsa, są brytfanny z powłoką teflonową. Są to naczynia, które ze względu na swój kształt i funkcjonalność stanowią swoiste połączenie garnków i patelni. Swoją wysokością przypominają garnek, ale charakteryzują się bardziej eliptycznym kształtem. Ich funkcjonalność nieco przypomina tę, którą cechują się patelnie. Dodatkowo, w momencie, gdy brytfanna pokryta jest powłoką teflonową, możliwe jest przygotowywanie wszelkiego typu mięsa bez obaw związanych z jego przywieraniem czy też przypalaniem się. Brytfanna z powłoką teflonową umożliwia nam w wygodny sposób przygotowywanie, np. gulaszu wołowego. Produkty tego typu charakteryzują się różnymi rozmiarami, zarówno w zakresie średnicy, jak i wysokości.

Kiedy chcemy dokonać zakupu brytfanny, która będzie wyposażona w powłokę teflonową, powinniśmy udać się do sklepu, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów zaliczanych do wyposażenia kuchennego. Brytfanny produkowane są przez różnych producentów, warto więc na pewno skorzystać z produktów proponowanych nam przez znane nam firmy o uznanej marce.