Firma zajmująca się piaskowaniem

Mój mąż od kiedy tyko pamiętam to marzył o tym żeby mieć motocykl. Na początku uważałam, że nie chcę po prostu żeby na czymś takim jeździł.Myślałam, że przejdzie mu i nie będzie już o tym wspominał. Jednak jesteśmy po ślubie już dziesięć lat a on cały czas mówi tylko o tym.

Profesjonalne wypiaskowanie motocykla

piaskowanie śląskDlatego też stwierdziłam, że jeśli chce to niech kupi jakiś motocykl. Mąż tak też zrobił. Kupił stary motocykl, który jego zdaniem można łatwo odnowić. On zna się na tego typu rzeczach także wiedziałam, że na pewno za jakiś czas będzie wyglądał jak nowy. Mąż stwierdził, że trzeba go zaprowadzić na piaskowanie a potem pomalować jeszcze raz. Takie piaskowanie śląsk wykonywane jest niedaleko naszego domu. W sumie to zakład gdzie jest to robione ma nasz dobry znajomy. Mąż uważa, że obojętnie gdzie by nie poszedł to właśnie tam zostanie wszystko zrobione najlepiej i jeszcze do tego w najniższej cenie. Gdy widziałam ten motocykl i gdy bliżej mu się przyglądałam wątpiłam jednak, że coś jeszcze z niego będzie. Mąż jednak mi powiedział, że nie wiem jak działa piaskowanie i że jeszcze może być on naprawdę odnowiony. No cóż po kilku dniach go tam zaprowadził i w sumie czekał aż wszystko zostanie zrobione. W najgorszym stanie były wszystkie metalowe elementy motocyklu. Po paskowaniu nastąpiło malowanie i wtedy gdy już wszystko wyschło mąż przyprowadził maszynę do domu. Ja byłam pewna, że kupił coś nowego i że to na pewno nie jest ten sam motor.

Jednak mąż zapewniał mnie, że to przecież jest on i że po prostu tak dobrze został wypiaskowany a potem profesjonalnie pomalowany, że teraz wygląda jak nowy. Gdy go zobaczyłam to doszłam do wniosku, że pewnie chętnie z mężem przejadę się taką maszyną nie raz. W końcu teraz jest się czym pochwalić.