Dostałam propozycję stażu w biurze rachunkowym

Dzisiaj jestem wykończona. Miałam pierwszy dzień praktyk. Sama wybrałam sobie firmę, w której będę odbywać trzy tygodnie praktyk. Zależało mi żeby biuro miało dobra opinię i było znane. Nie chciałam iść na trzy tygodnie do miejsca, w którym się niczego nie nauczę. Zależy mi na swojej przyszłości, więc praktyki potraktowałam bardzo poważnie.

Odbywam praktyki w biurze rachunkowym

profesjonalne biuro rachunkowe z BydgoszczyBiuro, które wybrałam ma dobra renomę. Zawdzięcza ją zatrudnionym pracownikom, którzy w profesjonalny sposób wykonują wszystkie swoje obowiązki. Biuro jest chętnie wybierane przez klientów. Firma ma wiele zleceń dlatego chętnie przyjmują praktykantów i organizują staże. Profesjonalne biuro rachunkowe z Bydgoszczy jest znane nie tylko w naszym mieście. Jak się okazało firma ma także wiele zleceń i obsługuje wiele firm także z poza Bydgoszczy. Wiedziałam, że moje praktyki będą ciężkie ale nie sądziłam, że w pierwszym dniu dostane tyle pracy. Jestem wykończona ale bardzo zadowolona. Wiem, że profesjonalne biuro rachunkowe z Bydgoszczy wiele mnie nauczy. Pracownicy bardzo mile mnie przyjęli do swojego zespołu. Okazało się, ze mam spore szansę na płatny wakacyjny staż. Musze jedynie angażować się we wszystkie obowiązki. Płatny staż w takim biurze to byłaby dla mnie spora szansa. Po pierwsze będę mogła dobrze zarobić w branży, w której chciałabym w przyszłości pracować. Po drugie będzie to bardzo ważny krok w mojej karierze.

Moja szefowa jest zadowolona z mojej pracy. Tydzień w biurze zleciał mi bardzo szybko. Szefowa już wspomniała, że byłaby zadowolona gdybym zdecydowała się na płatny wakacyjny staż. Od razu zgodziłam się na jej propozycje. Warunki pracy i płacy mi odpowiadają więc nie miałam się nad czym zastanawiać. Ciesze się, ze moje poświęcenie zostało docenione.