Dostaję kupon zniżkowy na depilację laserową

 

To Paulina zawsze wynajduje jakieś ciekawe promocje czy zniżki, którymi się z nami dzieli. U nas w pracy wszystkie dziewczyny uwielbiam korzystać z różnych promocji i często wybieramy się na nie razem. Tym razem było coś bardzo wyjątkowego.

Wykonałam sobie depilację laserową w dobrym gabinecie

depilacja laserowa szczecinPaulina zawołała mnie do siebie, by mi pokazać co znalazła. Była to depilacja laserowa szczecin, którą można wykonać po zaniżonej cenie. Oferta jest skierowana do pierwszych dziesięciu osób, które wyślą zapytanie o kupon zniżkowy. Niebawem wakacje  taka depilacja laserowa szczecin zdecydowanie jest mi potrzebna. Od razu zgłosiłam się po kupon i chwilę później, otrzymała emaila zwrotnego. Był tam kupon zniżkowy do wydrukowania. Od razu zadzwoniłam do tego salonu, by umówić się na spotkanie. Paulinie również udało się zdobyć kupon i umówiłyśmy się, że razem pójdziemy na tę depilację. Wiem, że jedna sesja nie wystarczy, ale jak będę zadowolona, to umówię się na kolejne. W dniu kiedy miała się odbyć depilacja laserowa, to czekałyśmy z Pauliną niecierpliwie, aż wyjdziemy z pracy i się udamy do salonu. Na miejscu było kilka klientek, ale w salonie było kilka gabinetów. Od razu zostałyśmy przyjęte. Sama depilacja laserowa szczecin trwała krócej niż początkowo zakładałam i nic zupełnie nie bolało. To świetne rozwiązanie i oczywiste jest, że to nie jest moja ostatnia wizyta na tym zabiegu. Paulina była również zachwycona i od razu zapisałyśmy się na kolejną wizytę za miesiąc. Do wakacji będę miała gładkie nogi.

Łącznie wystarczyły mi cztery wizyty, żeby mieć piękne i gładkie nogi. Całe wakacje chodziłam w sukience i spodenkach. To była świetna decyzja i wiem, że to były najlepiej wydane pieniądze. Paulina jest tak samo jak ja zadowolona.