Dobry PR, czyli budowanie nowej marki

Jakieś dwa lata temu otworzyłam firmę cateringową. Mówiąc szczerze nie byłam przygotowana na tak szybki rozrost firmy. Planowałam powiększyć firmę w systemie pięcioletnim, ale jak już mi się udało to postanowiłam kuć żelazo jako gorące. Zatrudniłam dodatkową kadrę, a także postanowiłam zadbać o reklamę, którą miała się zająć agencja PR Warszawa. 

Moc reklamy, czyli działanie agencji PR

agencja PR WarszawaPostanowiłam w celu szerszej reklamy zatrudnić specjalistów od reklamy, właśnie w tym agencje PR Warszawa. Sama nie znam się na tego typu marketingu, a agencja PR Warszawa ma dobre opinię od klientów z którymi współpracuję. Rzeczywiście po pierwszym spotkaniu zostałam wysłuchana, dodatkowo jeszcze zapytano mnie jak chciałabym poprowadzić taką kampanie, czy bardziej stonowanie czy jednak z takim mocnym uderzeniem. Widząc moje niezdecydowanie zespól z firmy agencja PR Warszawa podjął decyzję, że przygotuję kilka propozycji i sama wybiorę, która najlepiej mi się podoba, oczywiście w ramach budżetu, który postanowiłam przeznaczyć na działania marketingowe. Umówiliśmy się za tydzień. Powiem szczerze, ze nie spodziewałam się takich efektów. Nie wiem jak działają inne, agencje, ale praca ludzi z firmy agencja PR Warszawa, na serio zrobiła na mnie duże wrażenie. Przygotowali dla mnie pięć obszernych propozycji poczynając od reklamy w internecie, poprzez radio i bilbordy na mieście. Również projekty były różne, jedne delikatne, kolejne bardziej wyraziste. Ciężko było mi wybrać. W końcu po obgadaniu wszystkich plusów i minusów zdecydowałam się na bardziej stonowaną kapmanie. 

Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Moja firma aktualnie się co raz bardziej rozrasta i to w bardzo szybkim tempie. Bardzo się cieszę, że zaufałam firmie agencja PR Warszawa. Od teraz cały czas z nimi pracuje i mam do nich zaufanie.