Dobry fryzjer poszukiwany

Bardzo często gdy spotykamy kogoś na ulicy po raz pierwszy, dokonujemy pierwszych osądów na podstawie tego, jak dana osoba wygląda. Najpierw patrzymy na twarz. Zwracamy uwagę na to, czy jest zadbana, jeśli to kobieta-czy ma odpowiedni makijaż. Później przechodzimy do oceny reszty ciała i co najważniejsze-włosów. Chociaż to ocenianie trwa zazwyczaj do kilku minut, jest bardzo ważnym elementem poznawczym.

Moje loki- wyzwanie dla dobrego fryzjera

dobry fryzjer - ŁódźWedług mnie, sposób w jaki się prezentujemy jest bardzo ważny. Potrafię poświęcić bardzo dużo czasu na to, aby odpowiednio przygotować się przed wyjściem. Jednak czego bym nie zrobiła, to zawsze mam problem z moimi włosami. Jestem szczęśliwą posiadaczką naturalnych loków. To niestety wiąże się z koniecznością odpowiedniej pielęgnacji kędziorków i sama nie daje sobie z nimi rady. Zazwyczaj robi mi się szopa na głowie po umyciu i związuję włosy, zamiast chwalić się pięknymi lokami. Dlatego był mi potrzebny dobry fryzjer – Łódź, który mógłby pomóc mi w ich ujarzmieniu. Co kawałek w mieście można zobaczyć jakiś salon fryzjerski. Jednak nie w każdym wiedzą, jak odpowiednio zająć się lokami. Znalazłam gabinet, w którym właściciel sam miał kręcone włosy i powiedział, że bardzo chętnie pomoże mi z moimi. Opowiedział mi, czego unikać, jeżeli ma się włosy kręcone i jakich kosmetyków używać. Zrobił mi głęboką rekonstrukcję włosa, trochę podciął i ładnie wymodelował. Teraz dopiero się mogłam tymi lokami pochwalić! Wyglądały zniewalająco.

Szkoda, że sama nie potrafię się tak zająć moją fryzurą. Wyglądałam olśniewająco po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Umówiłam się na regularne wizyty co miesiąc, żeby jakoś doszły do normy po moich praktykach, które stosowałam, by je jakoś ujarzmić. Trafiłam na odpowiedniego fryzjera.