Dobre i trwałe regały

Jeśli chodzi o regały magazynowe, to faktycznie mieliśmy w tym temacie spore doświadczenie i potrafiliśmy dobrać regał w zależności od zakładu produkcyjnego. To właśnie w zakłady produkcyjne najbardziej zainteresowane są takimi regałami, a także różnego rodzaju magazyny oraz składy produktów, gdyż wiadomo, że odpowiednia optymalizacja powierzchni w magazynie jest kluczowa do prowadzenia takiej działalności.

Regały dla każdej firmy

sprzedaż regałów magazynowychZdawaliśmy sobie dobrze z tego sprawę, że sprzedaż regałów do magazynów to bardzo techniczne rzeczy, dlatego zatrudnialiśmy kilku pracowników posiadających doświadczenie właśnie w pracy w takich magazynach, dzięki czemu możemy powiedzieć, że z doświadczenia znamy się na potrzebach klientów, które jak wiadomo potrafią być bardzo duże. Chcemy im wszystkim sprostać w jak najlepszy sposób, aby wybudować sobie markę na rynku. Prowadziliśmy sprzedaż regałów magazynowych zarówno przez internet, co było zupełną nowością w tej branży, ale także mogliśmy proponować klientom sprzedaż stacjonarną, gdyż również posiadaliśmy punkt, w którym mieliśmy przykładowe regały do sprzedaży, z którymi mogli zapoznać się klienci jeszcze przed zakupem. Biorąc to wszystko pod uwagę możemy śmiało powiedzieć, że sprzedaż regałów magazynowych to nasza branża i czujemy się w niej bardzo dobrze oferując tylko produkty renomowanych producentów, które są sprawdzone i na pewno bardzo wytrzymałe. Każdy regałów magazynowych różni się między innymi udźwigiem oraz maksymalnym ciężarem, dlatego jeśli klient nie bardzo zna się na tym temacie na pewno może się do nas odezwać.

Wtedy wspólnie dobierzemy taki regał, który będzie idealnie pasował do potrzeb klienta. Regały magazynowe stale się rozwijają, chociaż największą popularnością cieszą się właśnie regały metalowe i stalowe, dlatego też na tych produktach skupiamy swoją uwagę i je sprowadzamy bezpośrednio od producentów.