Czy można odzyskać utraconą miłość?

Dopiero jakiś czas po rozstaniu dociera do nas, że kobieta, która nas zostawiła lub którą to my opuściliśmy była miłością naszego życia. Często w takich momentach wydaje nam się, że za późno to do nas dotarło i teraz już nic absolutnie nie możemy zrobić, a jednak czas w takim przypadku gra na naszą korzyść i paradoksalnie im dłużej od rozstania tym większe są nasze szanse.

Odzyskiwanie miłości swojego życia

jak odzyskać kobietę swojego życiaTo najczęściej po rozstaniu zdajemy sobie sprawę z tego, kogo tak naprawdę utraciliśmy. Nierzadko mijają długie miesiące zanim ta prawda do nas dotrze, a bywa nawet i tak, że w międzyczasie mamy inne związki, które nas tylko utwierdzają w tym, że to tamta kobieta była tą jedyną. Istnieje sposób na to, jak odzyskać kobietę swojego życia jednak wymaga on od nas przede wszystkim cierpliwości zwłaszcza, jeżeli jesteśmy tuż po rozstaniu. Zanim zdobędziemy się na jakikolwiek krok warto poczekać aż emocje opadną. Zasada „no contact” gra tutaj na naszą korzyść ponieważ pozwala obu stronom ochłonąć. Kiedy jesteśmy smutni z czyjegoś powodu lub źli na drugą osobę nie chcemy z nią przebywać, a niezależnie od tego czy my zerwaliśmy, czy ona zerwała zawsze po obu stronach występują w mniejszym lub większym natężeniu negatywne emocje. Dlatego dajmy czas czasowi ponieważ z każdym kolejnym dniem będziemy czuć tych emocji coraz mniej.

Poza tym z czasem pamiętamy głównie te dobre aspekty dotyczące drugiej osoby, a o złych zapominamy. Wywołuje to tęsknota, która zawsze dopada obie strony choćby ze względu na przyzwyczajenie do obecności kogoś w naszym życiu. Kiedy już odczekamy ten minimum miesiąc lub dwa warto spróbować skontaktować się z ukochaną pod jakimkolwiek pretekstem, który pozwoli wspólnie się spotkać, a następnie zaprosić ją na obiad lub kolację i szczerze o wszystkim porozmawiać.