zamrażalki przszklone

Bycie fit i niebezpieczne zawartości sklepowych zamrażarek

Lody są słodkie i zawierają cukier. Przykładowa zamrażarka przeszklona w markecie zawiera tysiące smaków i rodzajów lodów. Latem najbardziej uwielbiamy te z maszynki. Są bardziej naturalne w smaku, są na chrupiącym waflu i zazwyczaj pachną owocami.

Już nie musisz omijać przeszklonej zamrażalki

zamrażalki przszkloneJednak jeśli jesteśmy na diecie, zazwyczaj nie jemy lodów. Szafa chłodnicza jest przez nas omijana szerokim łukiem. Nie przyciąga naszego wzroku również lada i witryna chłodnicza. Po prostu wystrzegamy się cukrów. Czy jednak naprawdę tyje się od lodów? A może to tylko kolejny mit, w który ślepo wierzymy? Jest to mit. Lody zawierają cukier i nie ma co to tego żadnej wątpliwości. Jednak mają jedną bardzo dobrą właściwość, są zimne. Czasem gryziemy takiego loda a nasza twarz wykręca się w drugą stronę. W głowie czujemy przejmujące zimno, czekamy tylko kiedy w końcu to piekło się skończy. Jednak to, ze lody są zimne, ratuje nas przed ich skutkami ubocznymi. Po spożyciu takiego loda, temperatura w naszym organizmie spada. Jest on wychłodzony i musi zużywać więcej kalorii by się ogrzać. W ten sposób oszukujemy swoje ciało. Z jednej strony przyjmujemy pokarm, który może być przyczyną naszego wzrostu wagi, z drugiej natomiast powodujemy, że nasz organizm musi bardziej się wysilać. Tym samym równoważymy to co zjedliśmy. Nie musimy więc będąc na diecie w popłochu uciekać od lodów.

 

Wręcz przeciwnie. Jeśli mamy mały kryzys w ćwiczeniach, ogarnia nas ochota na coś słodkiego, powinniśmy wybrać lody . Dzięki temu nasze pragnienia zostaną zaspokojone, a waga nie drgnie.

Więcej o zamrażarkach na stronie http://cb-chlodnictwo.pl