biuro wirtualne

Biuro wirtualne – pomysł na biznes

Moja firma rozwija się w naprawdę dobrym tempie, tak, że ja, jako osoba prywatna dość mocno się wzbogaciłem. Moje wzbogacenie nie wzięło się znikąd, jednak ja, jako osoba mocno przedsiębiorcza, dla której rejestracja spółek jest niczym chleb powszedni.

Biuro wirtualne we Wrocławiu a oszczędności

biuro wirtualneW sumie dla osoby, która się nie boi to zakładanie spółek jest wręcz przyjemne (Od tego można się nawet uzależnić). Tak więc jest ze mną. Dlatego właśnie postanowiłem, że otworzę wirtualne biuro. Jest to taka dziedzina, taki biznes, gdzie najzwyczajniej my mamy biuro, adres itd. I przychodzi do nas inna osoba, firma, która potrzebuje adresu firmy a my właśnie taki adres możemy udostępnić. Niech to przyjdzie ktoś, kto świadczy usługi księgowe itd. Nieważne. Nie mniej jednak dla nas jest to czysty zysk wtedy, gdy firma działa tak, że obsługujemy tyle firm, żeby opłacały wszystkie czynsze itd. A jednocześnie żebyśmy mieli jeszcze jakiś przychód (w końcu po to to robimy, żeby mieć zyski). Ja jednak uważam, że jest to naprawdę dobry pomysł na biznes jeżeli mamy już jakieś dochody. My na dobrą sprawę w takim przypadku pomagamy innym firmą na rozwój (ponieważ biuro wirtualne Wrocław daje ogromne oszczędności na starcie, które sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych na rok). I to jest chyba najlepsze, że zatrudniając kilka osób odpowiedzialnych za taką pracę możemy wyciągnąć naprawdę duże pieniądze (zależnie od tego ile mamy klientów, więc warto też zainwestować w reklamę, ponieważ konkurencja nie śpi i jest dość solidna).

Moim zdaniem taki biznes jak wirtualne biuro jest interesującą opcją, jeżeli chcemy w coś zainwestować swoje pieniądze, ponieważ jest to raczej trudna dziedzina biznesu dla nowych, którzy bardziej potrzebują wynająć wirtualne biuro a nie udostępniać.