Białko wegańskie potrzebne w diecie

Pewnie zdziwi was fakt, że jestem mężczyzną, a jestem wegetarianinem. Zazwyczaj to kobiety są kojarzone ze zdrowym stylem życia i ideologiami nie pozwalającymi im na jedzenie mięsa. Ja jestem bardzo wrażliwą osobą i również nie chciałem spożywać mięsa w żadnej postaci. Czułem się z tym dobrze, jednak któregoś dnia chciałem zacząć chodzić na siłownię.

Wegetarianie nie muszą rezygnować z białka

białko wegańskieSportowcy muszą prowadzić określoną dietę. Jest to spowodowane tym, że zależy im na szybkim osiągnięciu efektów i odpowiedniej masy. Zawsze poleca im się różnego rodzaju białka na przyrost masy. No ja niestety nie mogłem zwykłego białka spożywać. Myślałem, że zostanę jak takie chuchro, bez żadnych porządnych muskułów. Jednak koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak białko wegańskie i koniecznie muszę go spróbować. Na sportowej diecie, białko jest bardzo ważne i ucieszyłem się, że wcale nie muszę z niego rezygnować. W specjalnym sklepie kupiłem sobie takie białko w proszku. Wystarczyło, że dodam sobie dwie łyżeczki takiego proszku do koktajlu, do soku, czy napoju i będę pił rano i wieczorem. Tak też robiłem, ponieważ zależało mi na odpowiednich rezultatach. Chciałem być silniejszy niż jestem teraz, bo nie byłem zbytnio wysportowany. Z dobrą dietą, prowadzoną ściśle od pierwszego dnia diety i z ćwiczeniami, to na siłowni, to w domu, czy też bieganiu w parku, zacząłem uzyskiwać wymarzone rezultaty. Ludzie, gdy dowiadują się, że nie jem mięsa, nie chcą mi to uwierzyć. Mam odpowiednią masę i wyglądam zdrowo.

Tak więc jak widać, można nie jeść mięsa, spożywać same wegetariańskie i wegańskie produkty, a być silnym i męskim. To nie mięso powoduje, że wyglądamy jak zawodnicy boksu. To nasza determinacja i tak jak w moim przypadku wegańskie białko.