Bezpieczny rower dla dzieci

Urodziny to świetna okazja do tego, aby rozpieścić nieco nasze dzieciaki. Wówczas możemy sobie z czystym sumieniem pozwolić na jakiś naprawdę wypasiony i rewelacyjny prezent dla pociechy. Takim prezentem może okazać się np. porządny rowerek.

Porządne rowery dla dzieci

kross racer dla dzieckaSama niestety nie posiadam dzieci, ale za to moja siostra już tak i przyznam szczerze, że uwielbiam je rozpieszczać jak tylko się da. Oczywiście moja siostra prosi bym tego zbyt często nie robiła, ale przecież w przypadku urodzin jej pociechy nie może mi odmówić zakupienia jakiegoś świetnego prezentu. Tym razem trafiło na Kross racer dla dziecka. W internecie znalazłam świetną ofertę z rowerami dla maluchów w dodatku doskonale i dokładnie opisaną. Zanim zatem zdecydowałam się na zakup czegokolwiek miałam możliwość od deski do deski zapoznać się ze specyfikacją dostępnych modeli, dzięki czemu mój wybór rowerka był w pełni świadomy. Zdecydowałam się na firmę Kross ponieważ miała rewelacyjną opinię w internecie, a poza tym rowerki te wydawały się być najbezpieczniejszymi rowerami i najbardziej solidnie wykonanymi. Rowerek który wybrałam posiadał oczywiście dodatkowe kółka po boku, aby na początku ułatwić naukę jazdy i pozwolić dziecku zapoznać się z tym nowym doświadczeniem. Rowerek także posiadał dwa hamulce. Jeden z nich, tylni działał tak, jak w składakach, a zatem był najbezpieczniejszym hamulcem i najłatwiejszym do opanowania przez małe dziecko. 

Oczywiście rowerek posiadał także hamulec przedni przymocowany standardowo przy rączce. Poza tym w zestawie oprócz dodatkowych kółek znajdowały się również błotniki. Rower również posiadał osłonę napędu co gwarantowało dodatkowe bezpieczeństwo dla dzieciaka, a jednocześnie chroniło buciki albo spodnie przed ewentualnymi zabrudzeniami.