Bary w Toruniu miejscem rozrywki

Z mojego rodzinnego miasta, Torunia wyprowadziłem się kilka lat temu. Wszystko dlatego, że dostałem dobrą pracę na południu Polski, jednakże to nie oznacza, że całkowicie zapomniałem o mieście w centrum Kujaw. Przyjeżdżam tutaj przynajmniej raz w miesiącu, aby móc utrzymywać kontakty z moimi przyjaciółmi oraz z rodziną.

Spotkania towarzyskie w toruńskich barach

Mam grono znajomych w Toruniu, z którymi znam się chyba od dwudziestu lat. Od dziesięciu raz na miesiąc chodzimy na sobotnie spotkania, by móc porozmawiać i dowiedzieć się co u każdego z nas słychać. Miejscem naszych spotkań są zwykle Bart w Toruniu, których jest bardzo wiele. Z roku na rok powstaje coraz więcej takich miejsc i bardzo dobrze, ponieważ studentów jest coraz więcej. Co by było, gdyby bary w Toruniu były w małej ilości? Wówczas byśmy się nie pomieścili. Im więcej miejsc rozrywkowych – tym więcej w nich przestrzeni co oznacza większy komfort. My nie lubimy, jak są znaczne tłumy, ponieważ jest głośniej i wtedy rozmowa całkowicie się nie klei. Do klubów nocnych w ogóle nie chodzimy. Wolimy rozmawiać i wypić coś dobrego. Czasami zamawiamy jakieś dobre jedzonko, a takiego w Toruńskich barach nie brakuje. Czasy się zmieniają, a my nadal czujemy się wówczas jakby czas się zatrzymał. Co z tego, że mamy po czterdzieści lat. Pub jest w końcu dla każdego, nie tylko dla studentów. Nie wyobrażam sobie, gdybyśmy mieli z jakiś powodów przerwać naszą tradycje spotykania się w Toruniu. Mimo przeszkód oraz różnych sytuacji życiowych, nadal trzymamy się razem! I to jest właśnie w tym wszystkim najlepsze!

Chciałbym, aby tak pozostało do końca życia. Uwielbiam spotkania w barach z moimi znajomymi. Wówczas czuję się młodszy. Ponadto bardzo ich lubię, ponieważ niejednokrotnie mi w życiu pomogli.