Banalny prezent w postaci złotych kolczyków

 

Prezenty mają uszczęśliwiać. Kupujemy je z różnych okazji: urodzin, rocznicy ślubu czy świąt. Mamy więc wiele możliwości i okresów, w których możemy wykazać się kreatywnością. Dla niektórych obdarowywanie innych i wybieranie im prezentów to wielkie wyzwanie. Z pomocą przychodzą ekspedientki i sklepy internetowe.

Prezenty ze złotych kolczyków i bransoletek

złote kolczyki dla dziewczynkiDla mnie najlepszym pomysłem na prezent dla mojej kobiety jest biżuteria. Może to dla większości z Was oklepany pomysł i mało kreatywny, ale ona uwielbia ją nosić. Nie ważne czy to będą kolczyki, bransoletka, naszyjnik czy pierścionek. Dlatego też na każdą rocznice ślubu kupuję jej mały drobiazg właśnie z biżuterii, bo wiem, że lubi takie błyskotki. W tym roku wybrałem złote kolczyki dla dziewczynki, mojej dziewczynki. Zasugerowałem się nowymi trendami, które wykorzystują sztukę etniczną w biżuterii oraz odzieży. Uznałem, że doskonale współgrają ze złotem i świetnie będą pasować do sukienki, którą żona kupiła sobie na rocznicową kolację. Jest osobą, która w dyskretny sposób daje mi do zrozumienia, do czego nie ma jeszcze dodatków. Jest to urocze. W ten sposób wiem, że cieszy ją taki drobiazg ode mnie. Złote kolczyki musiały być długie, co doskonale podkreśla nową fryzurę mojej żony i właśnie takiego produktu szukałem u lokalnego jubilera. Moje wymagania zostały zaspokojone, co tym bardziej umocniło mnie w przekonaniu, że co nieco wiem o najnowszych trendach w biżuterii.

Żona była oczarowana nowymi złotymi kolczykami, przyozdobionymi turkusem i pomarańczem. Idealnie pasowały do jej wieczorowej sukienki i byłem przekonany, że będzie je nosić z dumą przez pewien czas. Dlatego też nie bójcie się kupować swoim ukochanym biżuterii. To nie musi być wcale banalny prezent. Wystarczy Wasza kreatywność.