projekty hoteli

Awans na projektanta hoteli

Dostałam awans od mojej szefowej. W firmie pracuję od czterech lat. Zaczynałam od najgorszych zleceń. Nasze biuro projektowe znajduje się w centrum miasta Poznań. Ostatnio przygotowywałam projekty hotelu dla dużego i znanego inwestora z Wrocławia. Wrocław to piękne miasto.

Najlepszy projekt budynku hotelowego

projekty hoteliMiałam możliwość pierwszy raz do tego miasta pojechać. Muszę przyznać, że Wrocław zrobił na mnie duże pozytywne wrażenie. Projekt hoteli, które przygotowywałam są bardzo nowoczesne. Hotele zostały zaprojektowane z ogrodem a także z dodatkową działalnością taka jak odnowa biologiczna czy SPA. Inwestor był bardzo zadowolony z moich projektów. Biuro architektoniczne, które mnie zatrudnia podziękowało mi za współpracę i zaproponowało lepsze wynagrodzenie. Teraz nie będę już zajmowała się projektowaniem hoteli ale biurowców. Projektowanie biurowców jest dla mnie sporym wyróżnieniem. Do tego trzeba mieć spore doświadczenie i znać się na wielu dodatkowych rzeczach. Oczywiście przyjęłam propozycję bo uwielbiam nowe wyzwania. Firma zaproponowała mi interesujące szkolenia i współprace z najlepszymi specjalistami. Awans dostałam także za liczne podróże służbowe, które do tej pory odbywałam. Kompletny projekt budynku hotelowego przygotowywałam na miejscu u klienta. Na szczęście nie mam rodziny więc wyjazdy służbowe nie były dla mnie żadnym problemem. Biuro projektów cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony wielu klientów. Mamy mnóstwo zleceń. Niektóre są bardziej ciekawe niektóre mniej.

Każdy projektant znajdzie coś dla siebie. Każdy z nas jest inny i lubi inne zlecenia. Projektowanie biurowców to dla mnie najważniejsze wyróżnienie w karierze. Zrobię wszystko żeby sprostać nowym wymaganiom. Nowe zlecenia zaczynam po szkoleniu. Muszę mieć pewność, że wszystko potrafię i dam sobie radę.