Inteligentny dom Wrocław


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentny dom
 • tanie zestawy do monitoringu http://zestawydomonitoringu.pl större penis sport-mix https://anabolasteroideronline
 • foto
  Pozycjonowanie stron www


  Inteligentny dom Wrocław

  Dzięki dzisiejszej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową bądź jeszcze nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który steruje się całym domem, że stanowić jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiednim błędem!

  Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne światło jest wygodne dla środowiska naturalnego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale jeszcze ze względu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma innymi urządzeniami inteligentny dom Wrocław sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet jak jesteś gra domem.

  Inteligentny dom

  Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny rodzaj w wszelkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

  „Inteligencja” polega przeważnie na tym, że takie procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy oraz pozostałe wyposażenia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś jest w utrzymaniu.

  I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak korzystny jest bliski pies (w obu przykładach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż warto mieć kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej delikatnym dla czworonoga. Dlatego te o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w działu budynku oraz pewne zdefiniowanie znaczeń dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

  Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i doskonalić system razem ze Bogata stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie mocna bezproblemowo dać do budowy, gdy staną się dostępne.

  Sterowanie oświetleniem

  Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie stanów w końca zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

  Cela taż istnieje tyle dobra, że może wpływać niezależnie od tego czy jesteśmy w znanym domu wspomniany system SmartHome czy oraz nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, i przy tym są tanią i przyjemna metodą badania tego, co teraz dzieje się w budynku. Dzięki temu wiele urządzeń podobnie będzie potrafiło stanowić kontrolowany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może uzyskać wielką popularność, jest powierzchnia biurowa.

  Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w ciągu 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy zawierać się z określonymi problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie robi się z sieci czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu i z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

  Zdalne sterowanie oświetleniem

  Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają nadzieję również podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w własnym domu chociażby w ciągu naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w budynku a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

  Kwestią, która mówi na zaletę takich podejść, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zakładzie w tak zaawansowaną metodę to poważny temat, natomiast to wyłącznie marzenie i wszystka przestrzeń że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

  Automatyka domowa

  Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy bawić się komfortem jaki darzy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w układ „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów a co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w system ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

  Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju obierze w perspektywy technologia smart home, już teraz jest ona kuszącą propozycję dla kobiet potrzebujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale same lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

  Także jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również zewnętrznym), które mówi na obecność lub luka w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia komunikują się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest uciążliwa dla posiadaczy domu.

  Centrala pogodowa

  Dla wielu kobiet samą z najistotniejszych korzyści, jakie daje instalacja w pałacu tego rodzaju systemu będzie wtedy, że przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być potrafią się też szczególnie pewne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Zawsze ten jeden czujnik (oraz po spełnieniu odpowiednich ustawień), zapewne nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

  Zakładam, że czytałeś ważną fazę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym staje się bardziej wytrwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż też nie przebiła się do normalnej świadomości.

  Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

  Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które stawiane są przez wielkie opinii na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na etapy. Słowem tym zwie się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było poruszać nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się otwieranie i zwiększanie systemu, oraz wtedy spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

  Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze zbudowany, ma zdjęcia z starych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście stanowi jedyna- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

  Inteligentny apartament w oparciu o urządzenia własnej spółki Ampio

  Chciałbym stworzyć w nim coś # inteligentnydom Co zasada w większości jest on już wykończony, więc nie jestem okazji jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

  System Tahoma kupi na prowadzenie ponad 100 nowych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy stwierdzić, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej realna jest integracja oświetlenia rodu z drugimi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej części może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

  Jeszcze bardzo kobiet przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i zapewniają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, by móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

  Inteligentny dom Wrocław

  ul. Sosnowa 63

  55-040 Bielany Wrocławskie

  tel. 721 494 678

  Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to dzisiaj nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zatrzyma się po tymże jakże będziemy w środku – naprawdę będzie robiło przebywanie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle powszechnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa ma tylko kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w bliskim domu każdy sam.

  Komentarze: 100


  noavatar.png
  Bolesław 2018-09-10

  Prosze o cierpliwość.

  noavatar.png
  Konstancja 2018-09-10

  Pani rozdzielenie i dostosowanie do dni z i bez treningu.Tego potrzebowałam.Bardzo chciałabym znaleźć się w lecie wśród uczestników obozu ,mam nadzieję że uda mi się zrealizować swoje plany dietetyczne i sportowe.Podziwiam i pozdrawiam .Dajcie o siebie?

  noavatar.png
  wiwianna 2018-09-10

  Należy wysłać na podany e-mail dowód wpłaty, aby otrzymać wejściówkę.Pozdrawiam

  noavatar.png
  wojtek 2018-09-10

  Ja dzięki polubiłam przysiady dziękuję

  noavatar.png
  Apolloniusz 2018-09-10

  A miód czy syrop klonowy?

  noavatar.png
  Henryka 2018-09-10

  Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

  noavatar.png
  Sewera 2018-09-11

  Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

  noavatar.png
  Robek 2018-09-11

  świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

  noavatar.png
  Radomila 2018-09-11

  Pani ma piekny sweterek na tym zdjeciu!Kolor jest cudowny! moglaby zdradzic jakiej jest marki lub gdzie mozna taki kupic? gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

  noavatar.png
  Mateusz 2018-09-11

  Swietny trening! dlugiej przerwie w cwiczeniach, wcale nie jest taki prosty

  noavatar.png
  Jowita 2018-09-11

  Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

  noavatar.png
  Marcjal 2018-09-11

  Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

  noavatar.png
  Natalis 2018-09-11

  Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

  noavatar.png
  Dobrawa 2018-09-11

  smacznego<3

  noavatar.png
  Laurentyna 2018-09-11

  Ja również chętnie poznałabym odpowiedź uznajmy, że nie mogę zrobić jedzenia przed treningiem.

  noavatar.png
  Miruś 2018-09-11

  Matcha jest wg mnie ohydna. Już lepiej smakuje trawa pszeniczna. Dla mnie jest to smak skoszonej trawy z trawnika i wypalonej.

  noavatar.png
  Bolisława 2018-09-11

  A jaki kolor/brand szminki ma na zdj. Z gwiazdą w doniczce ?

  noavatar.png
  Domosław 2018-09-11

  Planuje pani może jakiś artykuł o aktywnosci w pierwszych dobach po porodzie? na co zwracac szczegolną uwagę? czego unikać? co warto cwiczyc, .? np mięśnie dna miednicy ale co jeszcze..? pozdrawiam:)

  noavatar.png
  Mysław 2018-09-16

  Super kotleciki, muszę wypróbować w swojej kuchni. Kasiu, zakupiłam najnowszą płytę i muszę przyznać, że skradła moje serce. Podoba mi się w niej wszystko: od sposobu w jaki prowadzisz trening po tło, które wygląda jak pomieszczenie w domu, a nie sala fitness, co sprawia, że jeszcze ciężej o wymówkę! pomysł z rozdzieleniem treningów na dni tygodnia to strzał w dziesiątkę!Jestem świeżo po maturach i postanowiłam, że najdłuższe wakacje życia poświęcę na poprawienie formy i stylu życia, bo mimo iż nie jest źle warto zadbać o to, aby było jeszcze lepiej. Czekam na więcej treningów, pozdrawiam

  noavatar.png
  Slawomira 2018-09-16

  Kawałek mięsa (np. z obiadu z poprzedniego dnia), kawałek ryby (gotowanej / wędzonej) + od groma warzyw + tłuszcz

  noavatar.png
  German 2018-09-16

  …i zadziałają nawet na moje dawno niećwiczone ciało…?Boję się zacząć…

  noavatar.png
  Domasława 2018-09-16

  Skarbnica wiedzy! trafia w temat. Akurat tego było mi trzeba. Świetny post

  noavatar.png
  Izyda 2018-09-16

  Czy można zamienić białko ryżowe na białko konopne? ( jest różnica w smaku?)

  noavatar.png
  Juri 2018-09-16

  W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

  noavatar.png
  Czabor 2018-09-16

  może po prostu spróbuj i się sama/sam przekonaj. Przepis jest taki jaki jest…………… dzizas krajst….. to że ktoś publikuje jakiś przepis nie oznacza że wypróbowuje wszystkie wariacje na ten temat…. poza tym białka robią puszystość ciasta więc jak je wyeliminujesz to musisz się spodziewać minimum gniota … ale co kto lubi lub może będzie ok. Spróbuj i daj nam znać…….

  noavatar.png
  Georgina 2018-09-17

  Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

  noavatar.png
  witoslaw 2018-09-17

  Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

  noavatar.png
  Nierod 2018-09-17

  Mikrofala to najgorsze co może być !

  noavatar.png
  Samuel 2018-09-17

  Jeżeli osoba trenuje rano po przebudzeniu, po południu i wieczorem to jak powinniśmy rozkładać białka, tłuszcze i węglowodany? z tym śniadaniem w takiej sytuacji?

  noavatar.png
  Barbara 2018-09-17

  Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

  noavatar.png
  Gaudenty 2018-09-17

  Ciekawy wpis! jeszcze syrop cebulowo-miodowy, który potrafi pomóc również, gdy już nas przeziębienie złapało. Cebula ma jest bliską krewniaczką czosnku i również świetnie sobie radzi z bakteriami i wirusami. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu a potrzebny będzie słoik, 1-2 cebule, miód albo cukier. Cebulę kroimy drobno i zalewamy miodem lub zasypujemy cukrem. Słoik zakręcamy i po 4-5 godzinach cebula puści sporo soku. Syrop gotowy. Dla wzmocnienia efektów można dodać czosnku.Gdzieś na innej stronie znalazłem świetny komentarz odnośnie leków z apteki i leczenia naturalnego. Maniek napisał: tylko trucizna działa od razu! Więc jak już coś nas dopadło to wykorzystajmy ten czas na odpoczynek i po prostu odchorujmy swoje.Pozdrawiam

  noavatar.png
  Bonawentura 2018-09-17

  Kasiu kochana…. Mam synka, który przyszedł na świat miesiąc po. Zanim zostałam mamą żywienie takich malutkich dzieci było dla mnie wielką niewiadomą. Obecnie robię co mogę, aby mój mały jadał zdrowo, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że inwestując swój czas w przygotowywanie wartościowych posiłków dla dziecka jest najlepszą inwestycją w jego zdrowie, która w przyszłości zaprocentuje. Gdybyś tylko słyszała komentarze wielu moich znajomych, którzy również są rodzicami, na temat odżywiKasia dzieci…. Czasami odpuszczam, żeby nie kłócić się z nimi i nie wyjść na wariatkę. Załamuje mnie fakt, że tak niewiele osób przywiązuje wagę do składu kupowanych produktów. Koleżanka, która kiedyś widziała jak w sklepie czytam etykietki śmiała się ze mnie, mówiąc, że mam obsesję. Ręce opadają. Poniekąd może miała rację, ponieważ moją obsesją jest zdrowie moje i moich bliskich. Ze swojego doświadczenia zaobserwowałam, że tłumaczenie ludziom co jest dla nas i dla naszych maluchów zdrowe, a co nie, to typowo syzyfowa robota.

  noavatar.png
  Horacy 2018-09-17

  Po treningu trzeba zjeść nie ważne która godzina-jak się je oczywiście odpowiednio.Ja mam rozpisany trening przez trenera i jedzenie też.Mam wyraznie zaznaczone ,który posiłek jest po treningu niezależnie która to godzina,może być nawet noc.Ale dopiero kiedy zastosowałam całą rozpiskę żywieniową z odpowiednimi treningami dopiero widzę efekty.Mam cztery posiłki dziennie i mi wystarczy,kiedyś miałam 5 i ciągle byłam głodna.Kiedyś przed samym wyjściem na trening jadłam teraz nie muszę.Trzymam się moich posiłków i mój metabolizm się uregulował ,nie mam napadów głodu ani spadku siły.Ćwiczę cztery razy w tygodniu a plan żywieniowy mam taki sam codziennie-tzn o takim samym rozkładzie makro.Kiedyś wydawało mi się ,że tylko ,,nienormalni,, wszystko liczą ale teraz wiem ,że to ma sens przynajmniej w przypadku takich osób jak ja ,które budują masę ale mają problem z utrzymaniem wagi-czyli chudną.

  noavatar.png
  Lechosław 2018-09-17

  Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane ???

  noavatar.png
  Leonia 2018-09-17

  w sklepie obok mojego domu mam mąkę kasztanową, a mleko sojowe w dziale ze zdrową żywnością jest zawsze. Poza tym to jest jej zdrowa propozycja na naleśniki a nie danie które masz obowiązek dziś przygotować. Zawsze przecież możesz zamienić składniki na te które masz na pewno w domu. Denerwuje mnie jak ktoś ma tyle zawiści w sobie. Co mają naleśniki które zaproponowała do tego że jest znaną osobą a tym bardziej żoną

  noavatar.png
  Mysław 2018-09-17

  Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

  noavatar.png
  Fausta 2018-09-17

  Kasiu a kiedy

  noavatar.png
  Demetriusz 2018-09-17

  Zrobione ? ale zamiast czekKasiudy gorzkiej zrobiłam polewę z serduszek bezglutenowych… jest to że twoje przepisy są proste i szybkie do wykonKasia, aaaa przede wszystkim zdrowe. Miłych świąt dla ciebie i twoich bliskich.

  noavatar.png
  Fabian 2018-09-17

  Swietne-;))) sie studzi! dziekuje za kolejny zdrowy przepis pani)

  noavatar.png
  Radzislawa 2018-09-17

  Z jakim farszem można podać takie naleśniki :)?

  noavatar.png
  Budzigniew 2018-09-17

  Kobietom ciężarnym polecam płytę treningową “Healthy by

  noavatar.png
  Emeryk 2018-09-17

  Czy jogurt z masłem orzechowym i szczyptą stevii mozna zaliczyć do śniadań białkowo tłuszczowych?

  noavatar.png
  Monika 2018-09-17

  Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

  noavatar.png
  Henryka 2018-09-18

  Słyszałam o tym sumplemencie miesiąc temu super post !

  noavatar.png
  Remig 2018-09-18

  Mogłabyś podać dokładne proporcje ?

  noavatar.png
  Euzebia 2018-09-18

  Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

  noavatar.png
  Naczęsław 2018-09-18

  Miało być „????????????” a nie „???”

  noavatar.png
  Norbert 2018-09-18

  Codziennie zaglądam na blog aby sprawdzic nowe przepisy. Bardzo często z nich korzystam.

  noavatar.png
  Gromisław 2018-09-18

  Health dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

  noavatar.png
  Erhard 2018-09-18

  Tak banany obieramy na samym początku, jeszcze przed pieczeniem;) daj znać czy smakowało:)Ann

  noavatar.png
  Laurka 2018-09-18

  Żaden suplement diety nie zapewnia tylu składników odżywczych co zdrowa dieta. Witaminy i minerały z suplementów wchłKasiają się w 1 %. Resztę wydalasz 🙁

  noavatar.png
  Gerwazy 2018-09-18

  Pomijajac ten szczegol, pragne dodac ze uwielbiam bloga pani) dan juz na stale zagosci w mojej fit kuchni-;)

  noavatar.png
  Ronald 2018-09-19

  Zrobiłam dziś na obiad, wyszło pysznie

  noavatar.png
  Atanazy 2018-09-19

  suuuuper, dziekuję za ten blog.

  noavatar.png
  Hilaria 2018-09-19

  Pisałam już na ten temat

  noavatar.png
  Jeremi 2018-09-19

  Pięknie dziękuję!:))))))))))))))))Serdeczności:)

  noavatar.png
  Hortensjusz 2018-09-19

  Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

  noavatar.png
  Regina 2018-09-19

  na , a juz pod koniec kwietnia w sprzedaży 😉

  noavatar.png
  Grzymisława 2018-09-19

  a analiza pierwiatkowa włosa?

  noavatar.png
  Alojzy 2018-09-19

  Ja również chętnie poznałabym odpowiedź uznajmy, że nie mogę zrobić jedzenia przed treningiem.

  noavatar.png
  Magnus 2018-09-20

  Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

  noavatar.png
  Asia 2018-09-20

  Wygląda pysznie! będzie trzeba zrobić, dziękuję za przepis

  noavatar.png
  zbroslaw 2018-09-20

  Witaj />pytanie z innej „beczki” co na rozstepy ? byłam w ciąży waga 1 kg przy 1 cm. Mam dużo białych blizn na pośladkach i udach….

  noavatar.png
  Nadar 2018-09-20

  Kasiu czy mogłabyś napisać coś o rozszerzKasiu diety dla niemowlat? mi sie #babybyann a ze sama jestem mama ktora zacznie zaraz wprowadzać rożne produkty fajnie by było moc coś więcej o tym przeczytać. Moze tez jakieś przepisy?☺️☺️

  noavatar.png
  Mati 2018-09-20

  Uzależniamy sie od tej strony:)

  noavatar.png
  Ismena 2018-09-20

  Czy mozna nabyc plyte nie bedac na terenie

  noavatar.png
  Huniemir 2018-09-20

  Szerokie ma zastosowanie czarny bez. Można powiedzieć, że pomaga leczyć wiele chorób bądź dolegliwości. Warto go zastosować. Przygotowuje pani wiele cennych i unikatowych informacji. Pozdrawiam.

  noavatar.png
  Antek 2018-09-20

  Pani warto jeść sól himalajską ?

  noavatar.png
  wislawa 2018-09-21

  Podpisami się pod pytanie

  noavatar.png
  Klaudyna 2018-09-21

  Spełnienia najskrytszych marzeń! cała ta pozytywna energia wracała do <3

  noavatar.png
  Ksaweryna 2018-09-21

  najlepsze? ? ?

  noavatar.png
  Magdalena 2018-09-22

  Witam. Czy w tej kawie składniki należy zblendować czy jest ona zrobiona w ekspresie ciśnieniowym?

  noavatar.png
  Augusta 2018-09-22

  Kasia będą dostępne może zdrowe dżemy by ann słodzone ksylitolem?;*** super by było

  noavatar.png
  Honorat 2018-09-22

  Piąteczka! się zgadzam ;DJak by dawali reklamę to czemu nie. 😛 by brał 😛

  noavatar.png
  Morzysława 2018-09-22

  Pycha ! jestem w tym puddingu zakochana ! <3

  noavatar.png
  Celestyn 2018-09-22

  mleko nie jest pokarm dla nas!

  noavatar.png
  Leontyna 2018-09-22

  Anka kiedy będzie wpis o tarczycy,pisałaś ze pracujesz nad nim. Okazało się ze mam chora tarczyce i zastanawiam się nad dieta i ewentualnymi ograniczeniami- przy starKasiu się o ciążę

  noavatar.png
  August 2018-09-22

  W końcu obszerny art, czekam na więcej.

  noavatar.png
  Adelajda 2018-09-22

  Czy to jest ice coffe? zrobiłam z ciepłym mlekiem i kawą i takie tłuste mi się wydaje. Poszłam na maksa i zrobiiam w szklance do latte – nie dałam rady wypić proszę podać swoje proporcje kawy

  noavatar.png
  Hermes 2018-09-23

  Dziś próbowałam zrobić ciasteczka, ale nie do końca wyszła mi konsystencja …P.S. uwielbiam twoje placuszki bananowe (

  noavatar.png
  Iryda 2018-09-23

  Pyszny, zdrowy i tak cuuudownie pachnący! w mgnieniu oka;) uwielbiam mąkę kokosową!

  noavatar.png
  Sergiusz 2018-09-23

  Kasiu, zastanawiam się nad dietą zgodną z grupą krwi co o tym sądzisz?

  noavatar.png
  Epifan 2018-09-23

  Witam />czy są jakieś przeciwwskazKasia dotyczące spożywKasia puddingu chia przez kobiety w ciąży i matki karmiące?PozdrawiamJustyna

  noavatar.png
  Celestyna 2018-09-24

  czasami to zależy od jakości daktyli, trzeba dodać więcej oleju, bądź właśnie daktyli (NAMOCZONYCH w wodzie)

  noavatar.png
  Seweryna 2018-09-24

  Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

  noavatar.png
  Felicjan 2018-09-24

  Zgadza się, zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne

  noavatar.png
  Oswalda 2018-09-24

  Będę pisała na ten tematpozdrawiam

  noavatar.png
  Daniel 2018-09-24

  Mówi się , że regeneracja jest ważna. Moje pytanie ile razy w tygodniu robić dzień regeneracji

  noavatar.png
  Hodysław 2018-09-24

  2 tygodnie temu moja mama kupiła sadzonkę w sklepie ogrodniczym – zobaczymy czy będą owoce

  noavatar.png
  Luboradz 2018-09-24

  Witam od jakiegoś czasu śledzę bloga zaczełam cwiczyć i jeść zdrowo. Mam tylko problem co zabierac do pracy do jedzenia. nie mam mozliwosci podgrzKasia jedzenia w pracy takze prosiłabym o wskazanie kilku przykładowych przekąsek do pracy. Pozdrawiam

  noavatar.png
  Lubomirz 2018-09-24

  Bardzo żałuje, że nie mogłam być. A,D następnym razem już mam nadzieję, że będę. 😉Pozdrawiam :**

  noavatar.png
  Dorota 2018-09-24

  Pani jakiej średnicy jest tortownica w której upiekła tartę?Pozdrawiam

  noavatar.png
  Józefat 2018-09-24

  Mi ciasto wyszlo bardzo geste z podanych proporcji, pierwsza porcja plackow byla za twarda, ale dodalam wiecej mleka i drugie jajko i wtedy byly juz dobre

  noavatar.png
  Beniamin 2018-09-24

  Kasiu, moja córka ma 6 lat i często ma objawy nietolerancji. Lekarze ciągle odsyłają i ciągle mówią że wszystko jest dobrze. Kazali zmienić na mleko bez laktozy ale to nic nie dało. Mamy wiek i lekarze wciąż to robią zamiast wysyłać na badKasia. W takim przypadku jakie badanie warto zrobić u dzieci? się odezwą inne mamy? już nie daję jej mleka, bo miała brzuch jak balon ;-(. Bardzo się cieszę, że znajduję tutaj ciekawe artykuły.

  noavatar.png
  Tomasz 2018-09-24

  Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

  noavatar.png
  Fabian 2018-09-25

  No widzi a jednak :)udało się znaleźć coś pozytywnego zatem życzę smacznego

  noavatar.png
  Hortensja 2018-09-25

  Czy jest już dostępna dieta dla osób z chorobami tarczycy?

  noavatar.png
  Fidelia 2018-09-25

  Kasiu, kiedy będą dostępne w sklepie owoce w czekKasiudzie?

  noavatar.png
  Hortensja 2018-09-25

  Ancia kiedy będzie twój nowy projekt książka?;*

  noavatar.png
  Mira 2018-09-26

  Ja myślę, że raczej nie ma co przekonywać co do zasadności spożywKasia jaj. Ale jak są jacyś nie przekonani. To mimo wszystko trzeba to robić. Pozdrowienia.

  Top