architektura wnętrz

Architektura wnętrz pomysłem na biznes

Kiedyś studiowałem architekturę w Szczecinie, ale wróciłem do Warszawy i zacząłem pracę w firmie swojego ojca. Potrzebna była mi praca, dlatego aspiracje zawodowe odłożyłem chwilowo na półkę.

Architektura wnętrz i pozytywne opinie

architektura wnętrzOd tamtego czasu minęły dwa lata i zacząłem czuć niedosyt. Wtedy też zdecydowałem, ze wrócę do Szczecina, gdzie mieszkało mi się bardzo dobrze i mam wielu znajomych. Chcę otworzyć własne biuro projektowe i pracować jako architekt wnętrz, ponieważ mam doskonały warsztat. Na studiach byłem jednym z lepszych studentów a moja architektura wnętrz zawsze spotykała się z bardzo pozytywnymi opiniami. Zawsze chciałem wykonywać projektowanie wnętrz, dlatego zdecydowałem, że czas wrócić do Szczecina. Od razu zadzwoniłem do mojego przyjaciela ze studiów i opowiedziałem mu o swoim pomyśle. Marcin powiedział, że bardzo chętnie wejdzie ze mną w spółkę i razem będziemy mogli wykonywać projektowanie wnętrz. Na pewno będziemy mieli dzięki temu więcej klientów. Pomysł Marcina bardzo mi się spodobał, zwłaszcza, ze doskonały z niego architekt wnętrz. Umówiliśmy się na spotkanie w weekend, ażeby wszystko dokładnie omówić. Jeszcze tego samego dnia opowiedziałem ojcu o swoich planach. Nie był zaskoczony, wiedział, że projektowanie wnętrz to moja pasja i na pewno jako architekt wnętrz świetnie się sprawdzę. Jestem bardzo podekscytowany i już nie mogę się doczekać kiedy otworzymy z Marcinem własne biuro. Na pewno nasze projektowanie wnętrz spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem i zyskamy wielu klientów. Nasze projektowanie stron będzie wykonywane przy pomocy najlepszych programów, które wykorzystaliśmy w czasie studiów.

Nasza architektura wnętrz była doskonale stworzona. Cieszę się, że jadę do Szczecina, bo bardzo tęskniłem przez cały czas za tym miastem. Polecam stronę o architekturze – http://kokowski.com.